| MrDyDuTzZu a întrebat:

Cum as putea sa recuceresc din nou fata pe care o iubesc:X

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce ai pierdut-o prima dată?
Pa, pa.

| Kristtine a răspuns:

Du-te la ea, fă-i o vizită şi adu-i nişte trandafiri roşii. şi ciocolată. Propune-i să staţi mai mult timp împreună. să vedeţi un film. etc.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Păii nu potihee hee
Doar dacă ea inca mai tine la tine thinking
Altfel nai sanse whistling

Decii baftă!

| DeniAli14 a răspuns:

Inainte de toate trebuie sa ii recastigi incredereahappy

| Andu_7395 a răspuns:

"recuceresti din nou" pai la fel cum ai mai cucerit-o dupa ce te-a parasit. incearca aceeasi miscare, daca a mers o data.merge si a doua.

| Xexma a răspuns:

Nu trebuie sa il fi parasit ca sa o poata recucerii. parerea mea.
aduti aminte ce i-a placut in tot acest timp care a stat cu tine, cele mai romantice (sau cum vrei tu sa le spui) momente, mai adauga ceva frumos la asta si e posibil sa lesine (sper ca intelegi la ce ma refer) big grin

peace!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci si-ti tragi o labă in fata ei. Sti, faci pe duru, batman, gen: "Haia!" Si incepi si freci.

| WhoCares_8660 a răspuns:

Ar fi trebuit sa fii atent cu ea si sa nu o pierzi happy Incearca sa fii sincer cu ea si spune`i ca iti lipseste, ca o iubesti, etc...