| gabriel35412 a întrebat:

Cum as putea sa recuceresc o fata care nu simte nimic cand o sarut?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O scoti in oras cu masina, o duci la restaurant ii platesti mancarea+desert plus bacsis gras la chelner, apoi mergeti in club ii cumperi de baut pana o faci manga si incheiati noaptea la un hotel de 5 stele, isi va reveni imediat

| RAY a răspuns:

Inseamna ca are zero atractie ata de tine nu ai ce face asta e

| neutrino a răspuns:

In aceste conditii nu mai ai ce face.

| Kira5854 a răspuns:

Ii spui ca e importanta pentru tine o atingi tandru, apoi o saruti.atingerea sa fie cat mai delicata si in locuri sensibile si nu ma refer la cur si tate!

| Pufoseniiee a răspuns:

N.ai cum. daca nu simte ceva cand o saruti inseamna ca sentimentele sunt pe la sfarsit. la fel si atractia.