| andr3utza a întrebat:

Sunt cu un baiat de ceva vreme, dar acum ma ingora.Sincera sa fiu cred ca nu ma mai iubeste. Ce ar trabui sa fac? Cum as putea sa il recuceresc?

Răspuns Câştigător
| alexutzza_3733 a răspuns:

Ignora'l si tu. poate asa isi va da seama k te iubeste si k greseste...

4 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Nu are rost sa depui suflet, pana iti gasesti jumatatea treci prin mai multe experiente de genul acesta, cine te vrea lupta cu adevarat sa te aiba nu fortand situatia, daca te iubeste si te mai vrea sigur o sa revina la tine trebuie rabdare.

| LuS[z] a răspuns:

Cam cata vreme ati fost/sunteti impreuna? nu te supara ca iti zic dar poate ca tot ce a simtit pentru tine a fost doar o simpatie mai"profunda". daca te iubea/te iubeste acum nu te-ar ignora si cel putin ti-ar da o explicatie.

| mihalitza a răspuns:

Daca te ignora -fara ca tu sa-i fi facut vreo chestie urita-parerea mea este sa te orientezi la alt baiat(sigur vei gasi). Nu are rost sa insisti...probabil nu te-a iubit si ti-ai face mai mult rau sa vezi ca te respinge...

| moni a răspuns:

Pai sincer primul lucru pe care as zice eu sa l faci ar fi sa vorbesti cu el sa vezi ce zice de ce te ignora si numai apoi poti sa 'lupti pentru el', cred ca ar fi un inceput sa ii propui sa va vedeti mai des ca sa poti sa i dovedesti ca tii la el
sau ce intenti ai cu el.