| KendiLori848 a întrebat:

Cum as putea sa seduc o fata mai mare ca mine. Am 16 ani si ea 30

Răspuns Câştigător
| Kitsune92 a răspuns:

Nu cred ca exista vreo sansa, e o diferenta prea mare de varsta intre voi, ea la varsta aia e totusi femeie in toata firea, probabil are si familie plus ca nu cred ca si-ar strica reputatia pentru un pusti de 16 ani. Eu zic sa-ti cauti pe cineva de varsta ta sau macar pana in 20 de ani daca iti plac cele mai mari ca tine. Mult succes! happy

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta-i fata? Ti-ar putea fi mama.

| Drolja a răspuns:

Îi spui că te-ai pierdut şi ţi-e foame.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Uhu nebunule cam greu, daca va intelegei bine mergeti in club, da-i de baut si pe urma treci la treaba

| KamaSutra a răspuns:

rolling on the floor))))))vrei sa intre la rece?
Niciodata nu se va intamplarolling on the floor

| RAY a răspuns:

Ba poti seduce o femeie in varsta daca stii sa vorbesti

| Drolja a răspuns (pentru RAY):

Ia dă-ne un exemplu

| RAY a răspuns:

Eu am sedus una de 38 de ani eu avand 25, o sa spui dar ai 25 dar arat de 16, 17 ani, culmea nu sunt frumos, inalt nu i-am dat banii nimic, doar ca am luat-o in serios si am lasat-o, vrea relati eu nu

| Drolja a răspuns (pentru RAY):

Clar, ştii să vorbeşti!

| corbulalbrosu a răspuns:

O rogi sa-ti dea tata (san). Cel putin ii mozolesti un sfarc. laughing

| Alcyon a răspuns:

Nicio sansa. Poate doar daca-i vreo pedofila.

| Lawliet14 a răspuns:

Ce-ti trebuie ti la 16 ani, Dumnezeule! Eu la varsta ta seduceam oricum profesoare dar nu ma culcam cu el. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era să te cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți. Aia e femeie, tu ești un țânc.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ba,ma mira unele intrebari pe aici, tu gandesti?! ai 16 ani, aia 30

Răspuns utilizator avertizat
| immaBeast a răspuns:

Vreau să-ţi mulţumesc pentru că ai pus întrebarea asta, m-a amuzat foarte tare.
Chiar dacă nu este o întrebare amuzantă, eu fiind mai mereu trist, râd mai din orice. laughing
Şi să nu zici că-s rău şi nu îţi răspund, nu poţi să o seduci, eşti copil, practic nu ai cum ( doar dacă este o femeie uşoară, femeie care se culcă cu bărbaţi pentru o anumită sumă de bani ).

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

laughing)))))))) Ce ma amuza site-ul asta laughing)))

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Ai ceva sanse daca ai in posesie "instrumentul" unui nigga smug laughing