| Crashy a întrebat:

Cum as putea sa seduc o fata care o plac si e cu mine in clasa dar nu prea comunicam laughing am un stil de gamer redus si nu prea vorbesc cu fete happy funda!

4 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Citeste Limbajul vorbirii - Arta conversatieti

de Allan Pease

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Asa sunt si eu daca imi puneam un nume oarecare colegi ma recunosteau.si mie imi place de o fata de la mine din clasa dar nu stiu cum sa ii zic ca o iubesc si ca vreau sa fiu cu ea si sa facem dragoste (ea are 12 iar eu13).

| kim33 a răspuns:

Incearcasa te bagi in vorba cu ea scoateo la un suc si incearca sa comunici cu ea zii ce simti pentru ea si vezi ce zice

| Andrada2013 a răspuns:

Pentru inceput eu as spune sa incepi sa vorbesti cu ea sa incepi sa o cunosti doar asa iti poti da seama daca este pentru tine sau nu, pentru ca parca vad ca iti place de ea(aspect fizic) dar nu prea sti multe chesti despre ea.Ti'am zis incepe sa comunici cu ea si vedeti voi daca va potriviti.Succeshappy