| LORI a întrebat:

CUM AS PUTEA SAM SEDUC SOTUL MAI MULT

Răspuns Câştigător
| J7anine a răspuns:

Vad ca aveti si un bebe frumos! spune-i ca vrei sa petreci mai mult timp cu el si roaga-ti soacra sa aiba grija de micutwinking

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Fii feminina, fii indrazneata, vino cu niste propuneri incitante... Flirteaza.

| DenissaDeea a răspuns:

Acordativa mai mult timp in doi, comunicati mai mult, jucativa ca doi indragostiti, imbracate putin mai provocator dar serios, mai ales in lipsa copilului(cand doarme copilul)luati o cina romantica in doi, lenjeria alba pe pat e intotdeauna atractiva, din cand in cand mici complimente.

| rebeka_3345 a răspuns:

Poi draga mea...lasa-ti copilasul in grija mamei tale...sau a soacrei, si surprinde-l intr-o zi...cu o tinuta sexy si cu un decor romantik si restul vezi u du-l intai la dus apoi repede in dormitor...bafta!

| jani a răspuns:

Pai inainte cum l-ai sedus? Din vb, fapte sau pur si simplu sa lasat sedus? In primul rand gandeste-te cum a inceput relatia voastra, el a fost sedus sau tu ai fost sedusa? Daca tu ai facut si atunci primul pas, va trebui sa-l faci o viata intreaga. Intrebarea cea mare este: Daca vei mai avea ceva in arsenal? In primul rand acum nu mai santeti numai voi 2, el trebuie sa aiba grija de 2 persoane, iar afectiunea sexuala se transforma intr-o iubire frateasca dupa un anumit timp, in cazul in care ati avut o relatie bazata pe seductie. Restul ramane de vazut, descurca-te ca viata este grea!

| angelofdeath a răspuns:

Da-te la el...

| alexzender a răspuns:

Ar trebui sa stii f bine acest lucru in vreme ce esti sotia luihappy.asteapta-l intr-o seara acasa imbracata doar intr-o camasa alba de-a luiwinking