| Abramovici1224 a întrebat:

Cum as putea sa trec peste o relatie care nu mai exista?
Am iubit mult acea persoana si inca o iubesc si nu mai stiu ce sa mai fac inca vorbim dar o simt ca nu mai doreste sa aiba nimic -adica cand mergeam la ea la munca tot timpul imi spunea ca si-a uitat telefonul pe birou cand o intrebam de la cine primeste mesaje imi spune ca de la fata ei - Am observat ca i-a dat la un baiat la vreo 5-6 poze like-uri, am intrebat-o si mi-a spus ca ii un coleg. Eu am 24 de ani ea are 38 de ani - la inceput ne-am inteles perfect, a fost totul bine - de vreo 2-3 saptamani incoace parca o simt ca tot timpul a cautat certuri in relatia noastra, imi spune ca nu o inteleg niciodata, ca tot timpul o critic - adica daca am intrebat-o unde a fost, de ce a stat atat de mult sau de ce nu m-a cautat 5-6 ore fara sa imi dea un sms sau un telefon macar sa vada ce fac daca tot imi spune ca ma iubeste, i-am spus o persoana care iubeste cat de ocupata ar fi ar cauta persoana iubita. Ieri ne-am certat, a venit la mine, a stat 2 ore, am facut dragoste si dupa 1 ora i-am mai cerut sa mai facem inca odata dragoste ca simteam o pofta mare si mi-a spus ca nu se mai poate ca se grabeste acasa ca o asteapta fata ei sa mearga la banca in oras, iar eu m-am suparat, m-am imbracat si i-am spus imbraca-te si hai sa te duc acasa cu masina - s-a suparat cand a ajuns acasa, a inceput sa planga nu mi-a raspuns la telefon, nici mesaj nu mi-a dat nimic - azi i-am spus ca imi pare rau ca m-am comportat asa cu ea si ca o sa incerc sa nu mai fiu asa cum am fost pana acum cu ea cicalitor la cap cu ea si sa o inteleg mai bine - am intrebat-o ca vrei sa te indepartezi de mine? Mi-a spus ca DA! Dar ca i-ar fi foarte greu sa ma uite ca ma IUBESTE! - Intra pe Facebook sta ON ii scriu nu zice nimic - am sunat-o, imi spune ca are de lucru acum ea lucra la schimb valutar si ca ma suna ea cand termina treaba - nu prea o vad sa se grabeasca in privinta asta - Eu cred ca are pe cineva deja in viata ei pe langa mine.Ce i-as putea spune, ce mesaj?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, fii realist! Intre voi nu poate exista dragoste, ceea ce a vrut femeia ia de la tine, a fost doar sex si atat.
Ea este in prag de 40 de ani, tu doar 20... ce nu intelegi?
Probabil si-a dat seama ca, o relatie cu un tanar la jumatate varstei ei, nu-i chiar ceea ce cauta ea, fiind diferenta de mentalitate, educatie samd. De aici si neintelegerile dintre voi!
Cred ca, cea mai desteapta mutare, este sa-si fii gasit pe cineva mai apropiat de varsta ei, cu conditie financiara mai buna, ca sa profite de toate avantajele relatiei.
Incurcatul cu copii, duce numai la probleme si cred ca i-a ajuns.
Da-i pace si cauta-ti o fata de varsta ta, traindu-ti tineretea si viata, asa cum ar fi normal.

1 răspuns:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ar fi mai bine s-o uiți.