| Nadia20 a întrebat:

Cum aș putea șterge o filmare de pe un site de filme pentru adulți, unde eu apar făcând sex cu un bărbat? Menționez că am fost filmată fără să știu în timp ce făceam sex în mașină pe timp de seară iar ticălosul a publicat clipul respectiv fără acordul meu pe internet și vreau neapărat să-l șterg deoarece mi-este teamă ca iubitul meu să nu afle ceea ce am făcut cu acest bărbat. Aștept urgent un sfat, vă mulțumesc anticipat happy

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar de ce ai facut sex deci esti intr o relatie?

| Violleta2022 a răspuns:

Ups... taman raspunsesem la cealalta intrebare ta, fara sa stiu ca, cineva te-a filmat cu intentie, sa speculeze momentul!
Ei bine, poti merge la politie si face reclamatie impotriva acelei persoane, ori, poti sa deschizi actiune judecatoreasca impotriva aceluia care a pus filmarea pe internet.
\In orice caz, iubitul nu mai exista, odata ce tu singura ai spus ca v-ati certat si despartit acum 1 saptamana.
Macar ai facut sex protejat?
Sa nu revii aici, intrebandu-ne daca esti ori nu gravida, sau daca ai luat vreo boala cu transmitere sexuala.

| anonimg a răspuns:

1. Contactezi administratorul site-ului. La cerere va trebui să îi trimiți poze cu chipul tău.
2. Dacă 1 nu merge, contactezi poliția.

| Necunoscut112 a răspuns:

Gata, ai venit cu altă poveste? Vad că asta a prins si iti raspund saracii oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce idei are tipul, imi place bine ca ai spus nu o sa fi prima filmatã, totusi ar fi trebuit sa-i trimitã filmarea la prietenul tãu, dar a pus-o pe un site porno laughing wow chiar wow

| asdf2kpower a răspuns:

Dacă ai un feedback bun la video (gen comentarii de genul „What s her name?" și un rating de 70+) eu zic să intrii in industrie. (fara misto)

| Helpme99 a răspuns:

What a ***

| theillusoryman a răspuns:

Nu poți să îl stergi, dar în schimbi poți să faci o plângere la poliție.

| RaulMA a răspuns (pentru theillusoryman):

Ce plangere sa mai faca daca posesorul site-ului a publicat videoclipul pe un site special pentru asa ceva,ala va spune,, ma frate e siteul meu, public material pornografic si asta e, nu am nici un motiv sa sterg videoclipul, e siteul meu,, Sansele ca videoclipul sa fie sters sunt de 1 la 1000000.Si oricum, merita

| theillusoryman a răspuns:

Perversă mică ce esti, mai bine spune că voiai să faci o degetica, ca la carte si atunci nu avea nimeni nimic împotriva.Nebunatica mică; )

| RaulMA a răspuns:

Nu meriti nici un ajutor,meriti tot,sper ca iubitul tau sa vada ce face,, scumpa lui iubita,,. Nu te inteleg, si nu va inteleg pe majoritatea care faceti asa ceva, daca va place ***, lasa-l naibii pe baiat impace si vezi-ti de aventurile tale in masini.Nu ai cum sa il stergi, el a trimis videoclipul unei persoane, apoi a fost incarcat pe site-ul respectiv. Si de acolo e istorie, numai cu acordul proprietarului siteului il mai poti sterge.Deci,meriti tot.O sa il vada sigur cineva cunoscut, sper sa te recunoasca si sa ii arate prietenului tau.Imi e sila de persoane ca tine.

| labis a răspuns:

Da linkul sa vada si "ocii" mei. poate esti talentata si iti incepi o noua cariera

| Rushmaster448 a răspuns:

Daca imi trimti filmarea o sa fac tot posibilul sa o sterg!
spun asta pentru ca am experienta in asa ceva (cu stersul video-urilor de pe internet)