| Mihail97 a întrebat:

Cum as putea trece peste despartirea de prietena mea? Ma simt foarte deprimat si lipsit de energie. De asemenea imi vine sa plang mai tot timpul.

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

In primul rand fa exact ce-ti vine, adica izoleaza-te si plangi daca simti nevoia.

Daca nu ai pofta de mancare profita de ocazie sa slabesti natural si fara efort.

Scrie poezii triste si asculta muzica trista.

Dupa ce-ti mai trece iesi la o plimbare seara ca sa nu te vada prea multa lume ca esti trist.

Dupa vreo ceva timp organizeaza un party ca sa marchezi un nou inceput.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Iesi din casa si fa ceva ce te binedispune si te relaxeaza. Ocupa-te de un hobby, invata ceva nou, iesi cu prietenii. La inceput o sa iti fie mai greu, dar in timp trece! happy

| Calmbach_Alexandru_1987 a răspuns:

Da o laba si trece