| marius1605 a întrebat:

Salutare tuturor.ieri m-am despartit de prietena si nu stiu ce sa ma fac simt ca innebunesc n-am pofta de mancare sunt lipsit de energie si ma gandesc tot timpul la ea si ma doare foarte tare.as dori sa-mi dati niste sfaturi ce as putea face? voi cum ati trecut prin acest lucru? e prima mea despartire si chiar sunt sfaramat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trece cu timpul, nu te mai gandi atat si ocupa-ti timpul cu altceva.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vandalizeaza-i ceva (casa, masina).
Exprima-ti dragostea!

| Adriankuala a răspuns:

Nu faci nimic intr-o saptamana o sa-ti treaca probabil 5 ani