| unknow a întrebat:

Ma simt trista si imi vine sa plang mai tot timpul,... nu e nimic in neregula, oae ce am?

6 răspunsuri:
| unknow explică:

Crezi?, eu sunt o persoana sincera, nu am mintzit ca nimic in tot ceea ce am spus. de obicei eu sunt o persoana vesela,... oricum nu ma stie nmn,,,, ce motive as avea sa mint?! doar ca de la o vreme nu mai am chef d viata si imi vin lacrimi in ochi pur si simplu cand ma gandesc la anumite intamplari nefericite din trecut.
sunt o persoana sincera, loiala, de incredere si credeti`ma ca asta e! este chiar asa grav?! nu inteleg? nu am mintzi, am fost sincera!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Eu consider ca este ceva in neregula cu tine de iti vine sa plangi mai tot timpul si esti trista,dar nu trebuie sa te sperii, pentru ca se poate rezolva.
Vorbeste cu un psiholog ca sa aflii care este cauza. Poti vorbi si cu psihologul scolii(daca esti eleva), cu alt psiholog sau chiar cu cineva de pe acest site sau altul care e psiholog.

| cristi13 a răspuns:

Poate este de la tigari... sau poate treci printr-o perioada mai dificila... oricum cand iti vine sa plangi intindete in pat si incearca sa te linistesti dar nu continua sa plangiwinking daca adormi e si mai bine paste fericit!

| MikeAlexis a răspuns:

Ai parinti? Intreabai, intreabati mama. Spune-i ca te simti trista (aka EMO), spune-i ca ceva e neinregula cu tine.Si eu am observat dupa ce intrebari pui. Degetin vagin? Catea care fata? E grav

| Marcela a răspuns:

Iesi cu prietenii tai si incearca sa iesi din aceasta stare nu iti face bine de loc
si daca nu ai prieteni pai.fa-ti oricum.la scoala.prin oras, pe net ai putea sa vb cu candva dupa care sa iesiti... orice happy

| RedBullX a răspuns:

Poi...
Incerca sa vorbesti despre problema ta cu parintii.Sigur ei te v-or ajuta.
DAk nu merge du-te la un psiholog.
Bafta happy