| sînziana24 a întrebat:

Cum ati descrie in cateva cuvinte persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| crynna_5193 a răspuns:

Am noroc mi-am gasit sufletul pereche, si e tot ce mi-am dorit de 1 an si 3 luni suntem impreuna si ink nu i-am gasit ceva care sa nu-mi placa la el, mereu simte cand vreau sa vb cu el si ma suna sau zicem deodata te iubesc, ma intelege, si toate sunt reciproce sentimentele, emuzant, sincer, imi acorda toata atentia lui mici detalii care fac mult si care intretiu iubirea dintre 2 persoane alimenteaza sentimentele, e perfect pentru mine pentru altele nu, si cand iubesti asa faci multe pentru persoana iubita

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fata care sa ma pretuiasca si sa nu ma dezamageasca cu altul

| Razvan a răspuns:

Un nimeni care si-a facut loc cu coatele in viata mea si a devenit peste noapte motivul pentru care ma trezesc zambind dimineatawhistling

| nobody_9468 a răspuns:

Spontan, provocator, fermecator, adorabil, tipul care daca nu ai cap iti da maxim la fiecare minut, uneori antipatic, epuizat, enervant!

Bafta.

| Rukhsandra a răspuns:

In primul rand ma bucur ca nu a raspuns la intrebarea asta :p...
Asa... pai e dragut, simpatic, haios, romantic, scump... pe scurt e bebe meu mic love struck
Si ce imi place cel mai mult e ca ma iubeste si ii place sa-mi faca mereu surprize -placute (imi da cate un trandafir, imi scrie cate o poezie, imi demonstreaza ca ma iubeste...)
Si de aia il iubesc happy

| Acvila a răspuns:

1)Nesimtit
2)Uituc
3)Nepasator
4)Ironic
5)Enervant
si cu toate astea il iubesc.

| flory_9483 a răspuns:

Este cumintel, atent, nu iarta minciuna si inselatul, frumos, stie sa iasa din orice situatie.

| ~p!$iii~ a răspuns:

Hmmthinking Barbatul visurilor mele este persoana cea mai imporanta din viata mea:iubitul meulove struck scumpiliii meulove struck Un baiat prezentabil, de 1, 83[chiar daca eu sunt o mogalda de om de 1, 56], cu ochii albastri, si un botic care cere mereu sa fie sarutatlove struck, care stie cand trebuie sa fie serios, dar in acelasi timp stie mereu sa glumeasca, sa ma faca sa rad in clipele cele mai grele, sa trec peste toate [el e cel optimist in relatielove struck], care intelege atunci cand nu am chef de nimic, care ma iubeste cu toanele mele[nebuna uneoribig grin], care nu rade de mine atunci cand vreau sa ma dau in leagan sau cand ador sa fac baloane de sapunhappy, care merge cu mine oriunde indiferent daca stiu sau nu stiu unde se va termina strada, cineva care ma accepta asa cum sunt si nu a incercat sa ma schimbehappy

| NinaY a răspuns:

E perfect! Il adooorrr!
E dulce, tandru, amuzant, egoist ( in sensul ca ma vrea doar pentru el ), putin mai nebunatic, adorabil, scummmpppp...muuulte altele! cele mai bune pentru el! Intr'un cuvant? PERFECT!

| Beiibby a răspuns:

Pai... sincera si haioasa... exteriorul nu ma intereseaza asa mult :p
De data asta a dat norocul peste mine pentru ca am gasit acea persoana cu caracterizarea de mai sus si pe deasupra sh frumosh day dreamingday dreamingday dreaming

| vivigirl a răspuns:

Special, dulce, romantic, cam orgolios tongue, sincer happy.

| Sarpedan a răspuns:

Persoana la care te gandesti de mai multe ori ca la sex.

| alexiaaaa a răspuns:

Pff...pai frumos, vagabont, curvar, ft HAIOS, simpatic, smecherhee heehee heeorgolios,, enervant, mincinos, si foarte nepasator...
dar totusi il iubesc:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana speciala, sensibila cu un suflet imenslove struck. Jumatatea ideala, barbatul model cu ochisori de inger love struck,, Il iubesc!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Biancanightcat a răspuns:

Hmm buna intrebarebig grin...nu as putea sa il descriu din foarte multe cuvinte doar atat ca e aerul meu pe care il respir in fiecare zi e totul pentru minebig grin

| nustiu_2427 a răspuns:

Perfectă!