| sînziana24 a întrebat:

Ce fel de persoana sunteti? cum v-ati descrie in cateva cuvinte?
happy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Omul contrastelor, care incearca sa ii cunoasca pe altiibig grin
Inca in cautarea definitivarii personalitatiioh go on

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În câteva cuvinte.cam dificil. Sunt o persoană raţională, calmă asta ar fi în primul rând. Baftă!

| anad a răspuns:

O persoana realista, serioasa, dar cu simtul umorului, perseverenta, corecta, uneori incapatanata si cam neincrezatoare in ceilalti!

| Angiutssa a răspuns:

Hmm...sunt o persoana posesiva, destul de glumeata(zic eu), plina de viata, incapatanata.Ma atasez foarte usor de unele persoane, sunt foarte uituca si cam aeriana.Imi place foarte mult sa rad, e una dintre pasiunile mele.happy

| Eva9610 a răspuns:

Pai... sunt o persoana emotiva, foarte altruista, cu simtul umorului. Da, stiu, numai calitati big grin. Iar defecte, cred ca nu prea am incredere in mine si nu-mi place necunoscutul happy

| madytza_7574 a răspuns:

thinking o persoana cu care poti comunica, haioasathinking o persoana care isi schimba starea f repedelaughing de ex acum sunt suparata peste 15 min nu mai suntbig grin si cam atatbig grin

| papushoi a răspuns:

Mmh sa vedem agitata si posesiva!

| ONU_2429 a răspuns:

Hmm

nonconformist
sufletist desi in unele momente si unele persoane nu merita
spontan
amabil
sociabil
dispus mereu in a descoperi chestii noi
si ar mai fi dar
straight face
nu-mi tece nimic prin caphee hee