| Kitty a întrebat:

Cum v-ati descrie in cateva cuvinte? sau poate si mai multe...happy

Răspuns Câştigător
| Helene a răspuns:

thinking
-comunicativabig grin
-incapatanata
-iubitoareblushing
-pun la suflet[ca sunt o proastacrying]
-fragila[ma sparg repede in figuri]
-imi place sa ma alint
-sunt scunda
-am 40 de kg:O
-ochi caprui
-nas micutbig grin
-gura micuta[da' vorbeste mult]
-sunt dezvoltata din toate punctele de vederebig grin
Mica, mica da' ridicablushing
-suparacioasa
-jucausabig grin
-melancolicahappy

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Orice.numai normala nu happy si poate TPUista peste masurahee hee.

| Malvina24 a răspuns:

Momentan suparata rau rau...

| Barajag a răspuns:

Sunt o ursoaica mare cu simtul umorului, suparare nu exista pentru ca o alung in 5 minute, imi place sa ma balacesc ca o ratusca, cand intru in cada, nu mai ramane apa deloclaughing

| User a răspuns:

Monoton.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asa m-as descrie: http://www.youtube.com/watch?v=f6J3OD4Z0UQ

| Marry:X a răspuns:

Buna.„Frumos, destept, perfect"laughing. Trecand peste mica glumita, consider ca sunt o fire foarte incapatanata, sensibila, plangacioasa, uneori rebeladevil de se sperie si mama si tata, melancolica, depresiva si ca exterior sunt banala,[e cuvantul potrivit]. Sunt o fire neinteleasa... Tu cum te-ai descrie?

| AngellSthefan a răspuns:

Simplu

| psiko a răspuns:

Imi place foarte mult sa imi bat joc de oameni pe strada, sa ma iau la bataie cu unii, sa fac misto de prietenii mei. Pe de alta parte, iubesc sa ascult trance, sa citesc despre ideile filozofilor si carti noi aparute, sa ma uit la comedii, sa ies in oras cu prietenii(cu masina). Cat despre cum arat, hmmmm, inalt, saten cu ochii albastrii spre verzi, nu prea solid. Am o personalitate puternica ce ii marcheaza pe cei din jurul meu. Ah, si apropo beau de sting si fumez la fel. :d Is barbatul ideal rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanar pensionar ramas vaduv imediat dupa pirderea virginitatii, am simtul omorului foarte dezvoltat, adica fug repede daca vad ca incepi sa tai o felie de paine.
Momentan liber profesionist in arta si cultura, promovez tinerele talente inca nedescoperite, imi place tot ceea ce este frumos si bine mascat, iubesc aparentele pentru ca daca ma inseala nu am nic un regret.
Stil de viata: junky cu tendinte afro, merg duminica cu buni la biserica si invat arta manipularii direct de la profesionisti.
Gastronomie:mananc foarte putin si nu "exacerbez" cu alimentele
Sex: 074599...
Tu?straight face