| tpu_ank a întrebat:

In cateva cuvinte sau mai multe laughing
te poti descrie?

Răspuns Câştigător
| putzulica a răspuns:

Pai imi place sa fiu original, urasc sa copii pe cineva chiar daca e fara intentie... sunt dependent de pc, imi place sa fac ca lumea din juru meu sa se simta bine mai multe poti sa zici u... daca as zice eu mai multe ar parea ca o dorinta cum as vrea sa fiu.winking

8 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Sensibila, impulsiva, ambitioasa, visatoare.

| MM a răspuns:

Imprevizibila, incapatanata, impulsiva. Pot fii defecte, dar si calitati, depinde de situatie.

| M.madallina a răspuns:

Sensibila, timida, uneori incapatanata

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Sunt incapatanata, optimista si nehotaratahee hee

| fevrier a răspuns:

În câteva cuvinte...impulsivă, sensibilă, hotărâtă, curioasă, orgolioasă.

| perfect a răspuns:

Perfect whistling

| panterutza a răspuns:

TUPEISTA, optimista, cu personalitate amuzanta, nu imi place sa vad lumea suparata asa ca incerc sa i fac sa zambeasca, urasc cand cineva imi comenteaza si imi place sa imi rezolv problemele de una singura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mica, rea(foarte!), dezordonata, plangacioasa, buna gospodina big grin Suntem la matrimoniale? laughing