| kkkmakafull a întrebat:

Cum ati proceda daca la o cearta iubitul v-ar zice ca v-a inselat cu fosta dar dupa neaga? ati crede sau nu?

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Uneori, trebuie să fii atent la vorbele spuse din nervi pentru că atunci iese la iveală adevărul.
Mă rog, eu încerc să evit cearta cu ființa iubită. Să ajungă la înşelat e cale lungă, nu am devenit o scorpie încât să îşi caute refugiul la alta.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca a recunoscut, categoric as crede, indiferent ca dupa aceea se intoarce si spune ca a mintit.
Oricum, la mine nu ar mai avea o a doua sansa!
Mincinosii si prefacutii, nu au fost niciodata favoritii mei.
Nici copii nu i-am batut pentru prostioare, sau daca au stricat/spart ceva prin casa, dar daca au mintit, au luat-o serios pe spinare.

| ambicio a răspuns:

Cred că te-a înșelat, a recunoscut pentru a-ți face rău iar după când a conștientizat gravitatea situației a negat.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Salut,
La o cearta oricui i-ar putea trece prin minte sa spuna ceva minciuna/adevar ca sa il raneasca pe celalalt si mna, nu stiu ce sa zic...

| Catttt4 a răspuns:

Nu as crede. As dori dovezi ca intr-adevar nu m-a inselat.