| KaiSmile27 a întrebat:

Cum ați reacționa dacă o prietenă (din copilăie) ce e măritată v-ar spune sa faceți un copil împreună pentru ca soțul ei nu poate sa o lase însărcinată?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

As invita-o sa-si ia sotul de mana si sa mearga la banca de sperma, ca sa-si ia ce sperma vrea de acolo, fara sa-mi complice mie viata, cu un copil pe care nu-l doresc cu ea.

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Verginica.0.2?

| LoveSleep a răspuns:

I-as spune "piei din ochii mei javra nespalata si sa nu-mi mai ceri asa ceva cate zile oi trai".
Apoi i-as zice ca omul trebuie sa fie multumit cu casnicia sa, ca daca e vorba, nu casnicia ci linistea colibei tale te face fericit.

| LordCristobal a răspuns:

Virginica,tu esti?laughing))).
Sincer nu as accepta sa fac un copil cuno femeie maritata.Mai intai sa divorteze.

| Lupică27 a răspuns:

Pune-te in pielea aluia, cum e sa cresti copii altuia?

| KaiSmile27 explică (pentru Lupică27):

Eu zic cum ai reacționa. Știu că e aiurea faza

| Lupică27 a răspuns (pentru KaiSmile27):

Pai nu a fost clar din ce am scris ca nu sunt de acord cu asa ceva?

| vasileparnaie a răspuns:

Nu mane ca poate e schema din aia sa te dea in judecata dupa aia sa iti ia toti bani