| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati reactiona daca un baiat pe care il cunoasteti v-ar trimite din senin poze cu penisul? (In cazul fetelor)

14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai probabil a vazut aliasul tau si s-a gandit ca ti se potriveste!

| nebunu_5532 a răspuns:

Laș întreba dacă vrea sa mi-o sugă!

| Violleta2022 a răspuns:

L-as suna sa-i spun ca-i porc, dupa care i-as taia toate contactele cu mine.
Asa ceva nu se poate face decat un cretin, sau psihopat si categoric nu vrea sa am de'aface, cu nici unul din categoriile astea.

Baiete, trebuie sa te dejamagesc, dar o poza cu o sula sculata nu-i provoaca nimic o reactie, ca noua nu ni se scoala nimic, daca nu ne mangaie cineva si nu ne gadila la coarda sensibila.
Asadar, nu exista nici un beneficiu pentru fete, ideea este doar in capul tau si este total eronata.

| Donsavas a răspuns:

Da dovada de disperare, obsesie sexuală.

| Eireann a răspuns:

Am patit si i-am spus ca o sa trimit poza si lui maica-sa.

| Dandinelle a răspuns:

Ii trimit si eu una, si-i zic uite: a meu arata mai bine

| brokxy a răspuns:

Block

| Vikaa a răspuns:

Le arat si prietenelor mele si radem impreuna de aparatul lui de pisat rolling on the floor

| Sofer a răspuns (pentru Vikaa):

Oh. Îți place asa mult ca arăți și la prietenele tale. Ooo

| Ely1234567 a răspuns:

L-aș bloka și nu as mai vorbi cu el

| whatisthis19 a răspuns:

E gay

| TPU2019 a răspuns:

Leagă și tu un Gold/Platinum debit card cu fundiță de el și ai să trezești destul interes. În afară de contextul ăsta, le doare pe ele-n cur de **** ta.

| Aligator0108 a răspuns:

Pe cine vrei să nenorocești?

| logician a răspuns:

Ii trimiti o poza cu degetul tau si ii spui ca e mai mare decat... lui