| opersoana1996 a întrebat:

Bună, fetelor. Dacă un băiat v-ar aborda din senin în timp ce stați pe o bancă și v-ar spune că îi place de voi și că ar vrea să vă cunoașteți mai bine, cum ați reacționa? Vi se pare ciudat ca un tânăr pe care nu-l cunoașteți să vă abordeze întâmplător și să vă spună că îi place de voi? Ce ați face în situația asta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

L-as trimite la plimbare!

| alina2k18 a răspuns:

Daca arata bine si e inteligent si are stil [ nu vreun labar terminatwinking ] reactionez FRUMOS.
Prefer unu de il tine pl sa abordeze real decat ratatii cu tupeu jegos de pe net [ si in real sarmanii de ei sunt muci la tava laughing ].

| opersoana1996 explică (pentru alina2k18):

Dar dacă el este labagiw și virgin dar studiază medicina... Îl ignori sau accepți o ieșire cu el la un kebab?

| alina2k18 a răspuns (pentru opersoana1996):

laughing Depinde cat de... terminat estewinking daca arata bine si are stilwinking hmm, nu merge doar ca studiaza medicina, e un student ca oricare altul laughing

| eckblume a răspuns:

Mi s-a intamplat de multe ori. Raspund politicos daca ma intreaba ceva si refuz la fel de politicos indiferent de cum arata baiatul. Sunt selectiva. Asadar, nu ma imprietenesc cu oricine. Nu e neaparat ciudat, insa nu stii ce intentii are un om, iar eu prefer sa imi vad de treaba mea.

| Patronu1 a răspuns:

Eu personal dacă as fi fata nu as vrea sa stau nici 5 secunde lângă un om atât de disperat care se baga în seama asa de grav cu fetele, ce își imaginează, ca o sa fie peste 10 ani cu fata pe care a abordat-o din disperare pe o banca? Dacă nu se potolește își mai ia și spray în ochi. Bafta!