| Ionela200 a întrebat:

Cum ati reactiona daca un prieten de-al vostru din copilarie cu care va intelegeti foarte bine v-ar spune intr-o zi „Te iubesc"?

4 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

As incerca sa am o relatie cu el/eawinking mai ales ca il si cunosti tu

| Ella3133 a răspuns:

M`asi simti extrem de aiurea....mai ales daca nu imi place, eu personal m`asi simti jenata sa ne intalnim ca si amici iar el sa ma placa iar eu nu...

| Robo97 a răspuns:

Daca mi-ar placea de ea as incerca o relatia dar daca nu i-as spune ca imi place mai multe de el in postura de prieten...foarte simplu

| VictoriaEsman a răspuns:

As fi socata, dar a intimplata sa ceva si la mine.Iam spus ca intre noi nu poate fi nimi.pentru mine ar fi greu sa ma intilnesc cu un baiat(prieten din copilarie)care stie totu despre mine.e mai interesant cind cu timpul te cunosti mai bine si mai bine cu cineva decit, diodata totul se stie despre tnm. oricum cu ce am putut te-am ajutat. bafta))