| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun prieten al vostru pe TPU? Cu cine va intelegeti cel mai bine?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toţi suntem prieteni (aşa ar trebui) sau nu?
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Nu exista sintagma cel mai bun prieten al meu. Poate doar amic.Ca si in viata reala de altfel ma inteleg mult mai bine cu baietii decat cu fetelelaughing

| Arthur a răspuns:

Cu BitterSweet şi cu mayasul rolling on the floor

| Barajag a răspuns:

Eu nu fac diferente,"Toti pentru mine" sunt prietenii meibig grin

| fluturas a răspuns:

eu ma inteleg bine cu toti love struck pe toti va iubescbatting eyelashes

| marrr a răspuns:

Cel mai bun prieten care l-am intanlit aici este utilizatorul"scofield" care mi se pare foarte de treaba, am avut ocazia si sa vorbim pe mess si sa ne dam sfaturibig grin Iar in rest sunt multi altii pe care ii consider prieteni si care m-au ajutatbig grin cryout e tare si CurlyOne sau cam asa cevalaughing

| Ea12345 a răspuns:

Pai ar fi FANATIk, lixu si cu rixu...laughingSunt printre cei mai buni prieteni ai mei...love struck

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

I'd tell you but then I'd have to kill you muahahaha devil

| MidnightLady a răspuns:

Lory, lory...vezi ca starnesti scandaluri cu intrebarea asta.hee hee