| missakihabara a întrebat:

Cum ati vrea sa fie primul sarut?

Răspuns Câştigător
| LaNaibaa a răspuns:

Pai, sa mergem intr-un parc mai ascuns [ nu in boscheti laughing ] sa ma ia de mana incet. Sa se aproprie de mine intreband daca sunt pregatita. M`as uita in ochii lui si as da din cap. S`ar apropria de mine si eu de el. Nu facem schimb de saliva! Dar ne " atingem " buzele in mod repetat. Si in final el sa zica ca sarut bine si ca sunt cea mai speciala fata din viata sa. ma rog. primul sarut al meu a fost pe stada, in vazul tuturor, laughing a mai venit si un catel la noi, doar ne-am pupat pe buze, si apoi am plecat. Super, nu? laughinglaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaNaibaa):

Ce nu-mi place mie cand spuneti asa. X-(
Fatoo nu mai zice ca te-ai sarutat cu alaa..primu saruut stii bine de care este angry asa ca doar te-ai pupat.
Baietii vor si sarut deci nu vor ezita ei mereu mereu sa nu-ti bage limba in gura.(si daca te-am deranjat scuza-mi expresia!)

10 răspunsuri:
| MonterDoc a răspuns:

As vrea sa se poata repete cand vrei :-

| DarkBlood32 a răspuns:

Pacat ca nu l-am avut niciodata. sad
As vrea sa fie frumos si delicat dar nu umed.

| SakonSIUkon a răspuns:

Sincer mi se pare o porcarie sa fac schimb de saliva...sa sti ca as putea sa scuip intr-o eprubeta si sa ii dau...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Dupa primul, al doilea sarut(in caz ca nu ai avut unul pana acum)sa vedem daca mai zici acelasi lucru..macar sa o faci cu persoana potrivita.

| PomtcuA a răspuns (pentru SakonSIUkon):

rolling on the floor))))

| Neinteresantul a răspuns (pentru SakonSIUkon):

De acord cu tine. Ce-ar fi ca de azi inainte, in loc de "sarut frantuzesc" sa-i zicem pe romaneste. flegme-n gura. Cum ar suna "iubita mea, ce ti-as trage o flegma in gura". laughing

Sarutul adevarat e acela pe buze, cu multa dragoste. Nu schimbul de scuipat si bagat limba-n gura altei persoane.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Tandru,romantic,delicat

| Deeutza0745 a răspuns:

In orice caz nu umed rolling on the floor)

| LIviu3097 a răspuns:

Cu frisca big grin