| kkkmakafull a întrebat:

Cum ati vrea sa fiti cerute in casatorie? FUNDA PT CEL MAI BUN RASPUNS!

8 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

Fiti serioase, majoritatea fetelor care umblati p-aici veti ajunge prostituate sau animatoare prin Italia, cel putin cele care aratati cat de cat ok, restul va veti vizita iubitii la puscarie. Nu mai visati la cai verzi pe pereti ca nu va ia nimeni!

| DeeaAngel27 a răspuns (pentru RetardedRacoons):

raised eyebrows Esti ofticat?smug

| RetardedRacoons a răspuns (pentru DeeaAngel27):

Sunt realist doar.

| kkkmakafull explică (pentru RetardedRacoons):

Ha ha ce sa zic auzi..de ce crititi daca nu cunosti fetele de pe aici?

| serenaS a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Daca o sa dam peste tipi ca tine, cu siguranta o sa avem ce vizita la puscarie.Ti-as recomanda sa nu mai dai comenturi in topice care nu te privesc.Numai o persoana frustrata ar fi putut scrie asa ceva.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru serenaS):

Vezi ca te asteapta Geani sa-i duci un cartus de tigari, grabeste-te ca daca n-ajungi repede il ard colegii la rozeta.

| kkkmakafull explică (pentru serenaS):

Cati frustrati avem noi in Romania...laughing

| Amilu a răspuns:

Mi-as dori sa se intample intr-o atmosfera romantica. Indiferent unde ar fi. Poate fi romantic in mijlocul unei convorbiri telefonice cu cea mai buna prietena. El sa-ti sopteasca la ureche intrebarea mult asteptata si sa-ti inmaneze inelul de logodna in timp ce te saruta pe gat. happy