| catalinnaelena a întrebat:

PENTRU FETE!: cum v-ati dori sa fiti cerute in casatorie? happy

10 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

*Dă Doamne ca viitoru' meu soţ să citească asta, te rog, te rog, te rog*

Într-un mod absolut spontan.
Nu mi-ar plăcea să facă pe dracu'-n patru să mergem la un restaurant scump şi să facă totul "ca la carte" şi alte întâlniri din astea romantice. Evident, momentul e special oricum, dar presupun că va fi destul de previzibil în felul ăsta şi nah, i s-ar cam duce din farmec. Desigur, aş aprecia gestul.
Dar mi-aş dori să văd din partea lui nişte curaj şi îndrăzneală, şi să mă ceară de soţie într-un parc aglomerat, să se oprească în mijlocul străzii, să fim împreună pe o stradă plină de lume sau la un semafor unde aşteptăm minute întregi. Oriunde, dar să nu am nicio şansă să îmi dau seama dinainte că urmează să facă pasul cel mare happy Şi da, prin asta mi-ar demonstra că măcar nu îi e frică să se facă de râs în public laughing) *nu că ar fi cazul*

| Nastia a răspuns:

Cand o sa pot sa-i raspund da, ma refer la cand voi avea un job stabil.pe la 25 de ani.

| dragos9234 a răspuns:

Pacat ca nu sunt fata.

| catalinnaelena explică (pentru dragos9234):

Era o intrebare adresata fetelor tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand sunt pe WC si el sub dus.

| catalinnaelena explică (pentru anonim_4396):

Hm...probabil il vrei impachetat si in hartie igienica, nu? happyhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalinnaelena):

Si ti-l trimit tie prin posta.

| catalinnaelena explică (pentru anonim_4396):

Pacat ca n-ai o adresa...o sa.ti returneze postasul coletul napoi...din fericire tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalinnaelena):

Poti sa trimiti si ca anonimwinking
Ii voi cere mosului adresa ta.

| catalinnaelena explică (pentru anonim_4396):

Mosul nu ma stie...n-a avut contact cu mine niciodata, deci scapi de o grija. nu.l mai impovara si cu asta. nu te mai chinui nici tu sa.l trimiti, mai ales acum in prag de sarbatori. tongue