| BlackNights a întrebat:

Fetelor, voi cum vreti sa fie la nunta voastra? Cum vreti sa fiti cerute in casatorie?big grin

3 răspunsuri:
| BlackNights explică:

Pai,cererea mi-ar placea sa fie tot de ziua mea,daca nu,intr-un loc super special(nu neaparat intr-o vacanta intr-o tara exotica),poate in locul in care ne-am cunoscut/sarutat prima oara,sau sa imi puna inelul undeva unde sa il gasesc eu singura,si el, dupa sa puna intrebareahappyNunta, as vrea sa fiethinking ei asta inca nu m-am hotarat...adica mie mi-ar placea sa fie pe malul marii undeva, dar avand in vedere ca nu locuiesc pe langa mare nu stiu in ce masura ar fi asta posibil.Cat despre rochita, asta chiar nu stiu, cel mai important e sa imi vina super.

| Innuka a răspuns:

Buna! Mi-e mi-ar placea sa ma ceara in casatorie de ziua mea.Nunta mi-ar placea sa fie in jur de 100 de persoane,sa chem vedete sa cante,sa am un vals extraordinar,sa fac karaoke,lumea sa se simta foarte bine, iar eu sa am o rochie alba, lunga,(cam asa cum a avut-o Alina la nunta sa cu Borcea).
A ta cum vrei sa fie?

| Rockingblack a răspuns:

Cea mai frumoasa cerere in casatorie,dupa mine,este sa te invite undeva,la un foisor intr-o padure,sa`si cheme familia lui,pe a ta,prietenii, sa faca un gratar, si tu cum ajungi acolo sa te ceara in casatorie de fata cu toti. big grin