| adapurple a întrebat:

Cum atrag un baiat de 12 ani?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Mai astepta pana vei creste! la varsta ta gandeste-te la jucarii(inca nu e tarziu) ai scoala lasa ca vei avea tu timp si de baieti! o sa vezi mai tarziu ca nu va mai trebui sa pui intrebari pe TPU''cum sa-i atragi'' vor veni singuri! ba chiar intr-o zi vei spune''cum sa scap de ei!'' crede-ma am 18 ani! stiu ce spun! si eu in generala simteam ca sunt singura(nu aveam iubit si toate colegele aveau) dar la liceu e altfel! o sa vezi tu cand cresti un pic mai mare!

31 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cu momeala ta!

| gigiro a răspuns:

Cu gingasie, asa ca nick-ul tau.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu cati ani ai? Poate o sa intri la corupere de minori! Si unde vrei sa-l atragi?

| elena a răspuns:

Cu o ciocolata si lasandu-l sa mai creasca vreo 3-4 ani. Daca el are 12 ani, oare tu cati ani ai, ca sa te ademenesc eu? Nu vrei?!

| JeSa a răspuns:

Cu vorba dulce, că mult mai aducebig grin!

| cristi202 a răspuns:

Pe la virsta de 12 ani, nu prea ai sanse sa ii atragi, baietii au o perioada critica pe la acea virsta, in care nu le convine de fete, oarecum exista o oarecare respingere din partea lor. E o chestie biologica, ce tine de psihologia copilului, caci nu e altceva decit un copil inca. Asa ca, ai sanse minime ca sa il atragi. Asa cum ti s-a mai zis, mai asteapta vreo 5-6 anisori, si incerca dupa aceeahappy

| viatadecacatt a răspuns:

Il atragi cu priviri seducatoare, ii zambesti frumos de fiecare data cand il vezi, te imbraci sexi ca sa te vada el, te bagi in seama pe mess.etchappy.

| Ana a răspuns:

Mai bine mai astepti vreo cativa aniwinking

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu bomboane, normal.

| szergiu a răspuns:

Esti pedofila?

| chocolatte a răspuns:

Cu o masinuta de jucarie si un robotel! Ce preocupari au copii din ziua de azithinking Mai asteapta un pic si o sa vina singur

| Doa'Do a răspuns:

Pai, la varsta asta, crede-ma... nici nu se gandeste la ceva serios.Este mult prea mic, ca sa " te joci " cu el happy.

| Яùxsi a răspuns:

Cu bomboane.

| cîrne a răspuns:

Il astepti vreo 4-5 ani pana cand o sa-si de-a el seama ce fata frumoasa si deosebita esti.

| asdffghjjkl a răspuns:

Daca tu ai 11 sau 12 ani asteapta inca vreo 2 ani si dupa aceea ii spui ca iti place de el laughing pana iti faci buletin mai e mult asa ca vezi sa iei note bune la scoala nu te uita dupa baieti laughing

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Cu o doza de berelaughing

| Pinkyyy;x a răspuns:

Cati ani ai?tongue

| Pinkyyy;x a răspuns:

Dar hai sa t ajut totusi
pai.
ii faci ca ochiul. i zambesti usor
ii surazi un pic.
ii arati ca esti timida
adica:
uh t uiti l el
intorki capul
el s uita l tine
apoi uh l el si intoarceti amn2 capul
sau ceva d genultongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce ii place happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu jocuri pe pleisteișăn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.depinde cati ani ai tu, 2.afla taca te place si el, 3.sa fii tu singura cu el si sa ii zici ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si vorbeste cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.pentru inceput fal sa te vada mai des
2.imbracate gen sport
3. fa-ti propriul tau stil
4.fi ca si fetele care se lasa greu
5.fi mai timida
6.sa razi la glumele lui
7.si prindel mai pe seara cand veti fi singuri nu iti aduci geaca si el tio va da pe a ta
8. daca mai vrei sfaturi punema in adresa ta de mess andreea_tha09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un joc pe calculator laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii sexi eu am 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe mine aproape mai atras daca tu esti cea din poza happy am 12 ani adauga-ma champ_parkour vorbim acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o masinuta

| Cosmin. a răspuns:

Cu prăjituri și dulciuri.