| Frogie a întrebat:

Cum au reactionat parintii tai cand au aflat ca ti-ai pierdut virginitatea? Sau cum crezi ca ar reactiona daca ar afla(in cazul in care nu stiu)? devil

13 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

Nu-i priveste si nici nu ar trebui sa-i priveasca decat in cazul in care ai facut-o la 12 ani sau sub 17.Atunci este raspunderea lor morala si in caz de consecinte-copii-vai, si financiara.

| i.love.me a răspuns:

Acum? m'ar dezmosteni rolling on the floor

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Mai laughing)
nu stau sa povestesc la toata lumea ca nu mai sunt virgina.stiu doar 2 fete si un baiat despre asta.in care am incredere 100%. Deci nu sta sa le spui ca poate nu toti iti sunt ''prieteni''. si poate ajunge vestea pe la parintii tai

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Aa scuze am inteles prieteni.pai cand i-am zis mamei de spre pr meu mi-a zis : si s aincheiem discutia asta, sa va protejati, dar cred ca e cam devreme pentru asta( aveam 16 ani si ceva atunci big grin ) deci ...nu stau sa le zic ca sunt sau nu. oricum stie ca am fost de cateva ori pe la prieten, ma tot intreba cu cine am dosrmit da i-am zis mamei ca am dormit singura. oricum nu cred ca m`a crezuttongue. a zis ca treaba meathinking

| Daiana90 a răspuns:

Pfff in cazul meu m-ar spanzura nu alta (dar am numai 14 anihappy si nu am degand sa incep de acum...mai astept cativa anibig grin

| Fllly a răspuns:

Nu stiu daca ii priveste asta dar daca vii cu un bebe din intamplare sigur te omoaralaughinglaughing

| funnygirl a răspuns:

Pai sigur o s imi zica sa am grija sm protejez blablabla

| ~< super girl >~ a răspuns:

Ina cazul meu`...nu stiu e interpretabila chestia astalaughing
pentru ca parintii mei s`au schimbat de cand si-au dat in sfarsit seama ca acum am alte prioritati(avand 15 ani)
dar cred ca s`ar supara ...si m`ar pedepsii pin cel mai rau mod "indiferenta"
:angryangryangryX ceea` ce nu suport... app:cred ca mami mi-ar trage o palma cum numai ea stielaughing

| ~< super girl >~ a răspuns:

Dar nu este cazul pentru ca inca nu s`a intamplat nimichappyhappy

| CuppiDoon a răspuns:

Pai de ex: gandeste-te doar o clipa cum sunt parintii tai si cum ar reactiona. in ori ce caz nu te vor omora sau nu te vor da spre adoptie. in ori ce caz te vor pedepsi aspru. o luna chiar o luna jum o sa suferi pentru asta!

Dar daca nu spui al nimeni ni vor afla si cel cu care ai facut-o nu va spune al nimeni daca tine la tine.

Eu cred ca un baiat nu trebuie sa se laude ca a facut-o si cu cine a facut-o. Asta e treaba lui.
Cel putin eu asa as fce!

| Anonim_3812 a răspuns:

Dau de baut prin vecini, cum altfel? Si suna si toate rudele.

| dragonflyx a răspuns:

Cunosc un baiat pe care-l roga parintii sa scape de virginitate, si are 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot spune de cum au aflat despre sora mea care se si casatorea la 17 ani.Am ajuns la ei pe la trei dimineata pe un drum pe un viscol de vreo douazeci de km si erau treji amindoi maica-mea plingea iar el trecea de la o stare de furie la o stare de intelegere si tot asa pina dimineata.