| narcisa666 a întrebat:

Buna TPU.
Cum au aflat părinții tai ca fumezi și cum au reacționat.

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

M-au întrebat, le-am spus adevărul, după care mi-au spus că ei s-ar lăsa cât mai repede, iar eu mă apuc de ele...
Uneori mă mai întreabă dacă am mai fumat, dar deh...

| AirănMeidăn a răspuns:

nu mai stiu cum au aflat, cert e ca au facut-o. nu m-au certat sau orice altceva de genul, au zis doar ca daca chiar vreau sa mai incerc, macar sa o fac acasa, nu cu alti prieteni, sa stie ce fac. asta cu conditia de a nu ma apuca

| FABULOSUL6000 a răspuns:

O sa afle ai tai, iti vor mirosii hainele garantat!

| Innsbruck a răspuns:

Nu fumez, e o prostie.

| ANONIMUS251 a răspuns:

Eu nu fumez dar intotdeauna eu am avut libertatea de a face ce vreau adica parintii mei m-ar lasa sa fumez oricand si oriunde

in cazul tau nu stiu daca ar afla probabil ar fi mai rau de aceea ar trebui sa le spui tu personal

parerea mea este ca ei te iubesc si daca le spui tu ca fumezi nu vor reactiona chiar asa de urat (asta depinde si in functie de varsta da daca ai vreo 15 nu cred ca se va face mare caz din asta dar daca esti mai mic s-ar putea sa fie putin suparati pe tine )

daca ti-am fost de folos nu uita sa imi lasi fundita