| alice14ani a întrebat:

Cum bag un baiat in seama..il plac foarte mult dar nu ne am vorbit

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incepi cu noroc care e treaba si se continua conversatia pana ajungi la punctul dorit.

| neutrino a răspuns:

Pai, da-i tu "buna ziua", poate ca asa te va observa mai bine si te va baga mai mult in seama.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Poti sa fii directa cu mine, nu ma deranjeaza

| AndradaE a răspuns:

Nu fa pe disperata cu un baiat pentru ca nu ajuta. Te vede disponibila mereu si isi pierde si mai mult interesul. De ce traiesti cu impresia ca trebuie tu sa bagi baietii in seama?

| HueyFreeman a răspuns (pentru AndradaE):

Ce inseamna mai exact pentru tine sa "faca pe disperata"? Esti sigura de ceea ce zici? De cand a initia o conversatie este semn de disperare? De cand dorinta de o relatie este semn de disperare? De ce traiesti TU cu impresia ca baietii trebuie sa stea dupa curul tau, iar tu nu trebuie decat sa-l alegi pe Fat-Frumos cu bile de aur si maciuca de cristal?

| AndradaE a răspuns (pentru HueyFreeman):

Ai inteles gresit...Dar am vazut chiar pe TPU parerea a mai multor baieti. Poti vorbi cu el ca asta e comunicarea si e motivul pentru care ne chinuim sa ne intelegem unii pe altii, dar daca el nu e deloc interesat de ea sa nu inceapa sa se tina dupa el de parca ar fi unicul. Tu tine-o pe a ta.

| mateicoca a răspuns:

Il inviti la un scanderberg

| MacheteX a răspuns:

In primul rand incearca sa VORBESTI cu el, doar asa poti sa il bagi in seama