| BoBoLiNo92 a întrebat:

Cum bag vecini la barn buddy pe hi5 fara sa dau acolo la adauga vecini? K imi zice ca este plin hi5`u si nu stiu ce. mi-a zis o fata ca merge sa bagi vecini cu un link nu stiu cum. Cine imi zice are fundita :X happy

73 răspunsuri:
| BoBoLiNo92 explică:

Am la cei mai multi prieteni vecinii care sa-i bag si tot nu merge straight face nu stiu ce arecrying

| Angela_Angi_1962 a răspuns (pentru BoBoLiNo92):

Vrei sa fim vecini

| aniiledha a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do profil","src":"n_38"} asta este link´ul unde scrie numar profil trebuie sa bagi numarul de la linkul prietenului tau. Atentie daca nu il ai ca prieten nu va merge:* Succes!

| Miruna_7873 a răspuns:

Pai numai asa se poate. Daca trimiti invitatii sau daca primesti.:d
N-am auzit de nici un link care sa poata face asa ceva.
Bafta!

| pinky butterfly a răspuns:

Pai trebuie mai intai sa stii cine joaca, si apoi persoana aia care joaca trebuie sa o pui pe lista celor mai bun prieteni si asa iti intra si in lista prietenilor la burn buddy happy

| Angela_Angi_1962 a răspuns (pentru pinky butterfly):

Te invit sa fim vecini

| Andrelutssa a răspuns:

Si eu ma joc barn buddy si imi place. Dar eu ca sa am prieteni dau la notificatii si iti mai apar unele chiestii cad ititrimit alte persoanesa fiti veci si apesi pe scrisul albastru...sau cateodata cand trimiti cereri de prietenie la pers care joca ti le pune.

SUCCES in continuare la joc!

| Angela_Angi_1962 a răspuns (pentru Andrelutssa):

Vrei sa fim vecini sint la nivelul 36

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii! eram in aceeashi dilema pana zilele trecute:D

http://www.hi5.com/......pCanvas.do iei linkul, si vezi ca e numarul 5300668, il inlocuiesti cu numarul care apare sus, la hi5, fara p sau d :d

sper ca v-am fost de ajutor:D:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am linkul si merge am acum 20 de vecini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma poate aajuta si pe mine cu barn buddy... valy-mutu09@yahoo.com si va prezentati happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista un link

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si eu cu linkul asta dar nu am reusit sa adaug decat un prieten si nu mai merge. am incercat cateva zile la rand si imi spune aceeasi chestie : sa incerc mai tarziu. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am bagat 30 de vecini cu linkul acesta in lista mea succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai adaugare vecini selectezi ce vecin vrei si apoi iti apare un link :http://www.hi5.com/......pCanvas.do cam asa si il dai la o persoana care sti ca joaca, ca sa il aceseze si asa sunteti vecini, la cine dai linkul trebuie neaparat sa il ai prieten pe hi5!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie mai intai sa stii cine joaca, si apoi persoana aia care joaca trebuie sa o pui pe lista celor mai bun prieteni si asa iti intra si in lista prietenilor la burn buddy happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do iei linkul, si vezi ca e numarul 5300668, il inlocuiesti cu numarul care apare sus, la hi5, fara p sau d :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bagati si pe mine la prieteni am nevoie de 100 de prieteni sa-mi iau caine http://adrianos94.hi5.com si codu de vecini http://www.hi5.com/......pCanvas.do

| Angela_Angi_1962 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa rim vecini te invit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la adauga prieteni si selectezi unu la misto da trimmite invitatie si apoi iti da un link il copiezi si il dai la cine vrei u sa te adauge la vecini acolo. persoana cand il primeste intra si te adauga la vecini acolo...asta e tottongue salutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu va rog vecini ca eu nu inteleg deloc cum sta treaba cu linkul acela mersi anticipat. http://byutza-bia.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http:///iomtzi2009.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ca sa faci rost de vecini cel mai usor e sa dai acolo jos in dreapta la add more neighbors si alegi cativa prieteni la care va fi trimisa o cerere iar dupa aceea iti apare un link il copiezi si il poti da mai departe pe mess sau alceva si cine iti va da click va fi vecinul tau tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ceva cu un link stiu si eu mare branza am deja 2000 si ceva de vecini dhoamne ce copii voi nu stiti sa cautati pe net eu am doar 12 ani siii stiu of of of lenea ii mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vecini va adaugati astfel :

Intri pe fiecare profil al celor care joaca barn buddy (prietenii tai din lista, daca nu ai ii adaugi ca prieteni) si sus in bara iti apare linkul respectivului profil

Din link copiezi numarul: 123456789 fara litera p, doar numarul

Deschizi o pagina de internet si copiezi linkul de mai jos noua pagina web, iar dupa "r":" copiati numarul de mai sus "

Code:
http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, mai jos langa poza ta apar acolo niste fermieri si dai clic acolo si tu trimiti invitati la alti si ei decid daca vreau nu tu :b

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall la toata lumea plz adaugatima pe barn buddy :D
http://diavolo-rauluku.hi5.com mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee eeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu