| goldheart a întrebat:

Cum, cand si unde a fost prima voastra intalnire cu un baiat/ fata? (in detaliu). Cum v-ati simtit? Cel mai frumos raspuns primeste fundita! :*:*

Răspuns Câştigător
| Damon_8513 a răspuns:

La mine a venit ea sa ma ia de la liceu. Am fost intr-un parc si i-am aratat niste poze din Franta si i-am spus ce sa vada si cat e de frumoasa Franta. I-am dat un desen pe o parte era desenat un leu si pe o parte scris "Te iubesc"

2 răspunsuri:
| degette_1911 a răspuns:

Si eu ti-as da ceva numai sa nu mai pui intrebari de genu acesta care nu au relevanta la alte persoane si in special tie.

| BLABLAGAGA a răspuns:

A fos pe 17, 08. 2011 a fost minunat te rog da-mi si mie o fundita ca n-am decat una sa te iuti la profilul meu ca sa vezi