| Gabrygabryella a întrebat:

Buna TPU.Imi puteti povesti prima voastra iubire? Adica relatie.Cum a fost? Cel mai frumos raspuns primeste funda! big grin

7 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

O telenovela laughing...doi baieti care ma placeau, mie nici unul. Ei prieteni care se chinuiau sa ajunga la inima mea. La un momendat, unul a trebuit sa se mute definitiv in alta tara, apoi eu mi-am dat seama ca m-am indragostit de el. A fost urat, ma durea enorm. Ramasese celalalt pe care-l vedeam doar ca amic... apoi a plecat si el, s-a mutat in alt judet.
Mai grav e ca din prieteni buni, au ajuns doi straini si doar eu sunt vinovata sad. Ala de care ma indragostisem nu stie nici acum ani.Ii pierdusem pe amandoi si definitiv...cateodata mi-e asa dor de amandoi. Ajunsesem sa-i iubesc pe amandoi, dar diferit, pacat ca cu intarziere.
Iar prima relatie? Hmmm, frumoasa si impartasita, dar fara nimic special. tongue

| Gabrygabryella explică (pentru saymoon):

Chiar ca e laughing mai degraba o telenovela mai mica.A mea in schimb e megatelenovelalaughing E foarte frumoasa povestea si cam trista... sad

| RAY a răspuns:

.Imi puteti povesti prima voastra iubire?
da, ne-am cunoscut pe un chat, am stat impreuna 3 luni, timp in care am iubit-o mult si eram sincer cu ea, dar minciuna nea despartit si distanta

Adica relatie.Cum a fost?
la inceput am luat-o in gluma apoi ea m-a luat in gluma, eu am luat-o in serios la inceput ea m-a luat toata relatia, apoi m-am despartit de ea si s-a terminat si gata

| BLeur a răspuns:

Bună.

Prima iubire a fost prin clasa a 6a dacă ţin bine minte, era în clasa de deasupra mea. Totul bine şi frumos, până când într-o zi mă ia într-un colţ mă sărută şi îmi spune că mă place, îţi dai seama cât de relaxat m-am simţit. I-am spus că şi eu o plac şi a continuat relaţia, ne făceam complimente şi real, telefon, sms etc. A fost ceva unic, primul sărut mai ales. Nu contează cum a fost acel sărut, de ce 'marcă' să zic aşa, a fost primul şi simţeam că plutesc. S-a ajuns la un an, dar devenise tot mai posesivă şi am zis să o las moartă. Am trecut peste şi asta a fost.

Id-ul meu: toxicc. drops, dacă ai nevoie de vreun sfat.

| Gabrygabryella explică (pentru BLeur):

E frumoasa povestea.Era cam tupeista fata. laughing Daca e sa o luam asa n-a trebuit sa faci mare lucru s-o cuceresti. big grin

| coolgirl2000 a răspuns:

Dar de ce vrei sa stii? N'avem voie sa avem secrete mai nou asta'i noua moda laughing

| Gabrygabryella explică (pentru coolgirl2000):

Ba da aveti voie sa aveti secrete.Nu erai obligata sa raspunzi big grin