| Dreamy_3698 a întrebat:

Cum crdedeti de la ce virsta ar fi bine sa incepem viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| flory13 a răspuns:

Sincer. cred ca dupa 18 ani. at totul pare diferit.
sa nu ne luam dupa niste impresii de moment. ca suntem virgini/e si trebuie neaparat sa ne incepem viata sexuala.
trebuie sa ne incepem viata sexuala atunci cand simtim ca suntem pregatiti.
la 14 ani, nu stiu, tuh decizi. daca te simti sigura e ok. dar puneti o intrebare : nu o sa regreti dupa?

pupici :*happy

8 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Fizic, psihic, normal este bine sa incepem viata sexuala dupa varsta de 18 ani.
Avem tot timpul la dispozitie, si trebuie sa ne gandim de doua ori inainte de a face pasul acesta.

Toate cele bune!happy

| BlueHusky a răspuns:

Cand te simti pregatit pentru asta... fizic, psihic.

| AnduZy a răspuns:

Din câte am aflat.pe la 14 ani ar fi indicat

| AnduZy a răspuns:

Eu asa am citit din reviste.si site-uri, dar sa stii ca nu am incercat sa fac acest pashappy

| Polomitreaci a răspuns:

De la 18 ani, atunci corpul este dezvoltat 100%

| Dreamy a răspuns:

Dupa casatorie...sunt cam de moda-vechebig grin

| ANdreyuztu a răspuns:

Eu zic ca normal ar fi la varsta de 18 ani bineinteles daca vrei sa faci acest pas

| Dreamy_3698 explică:

Pe la 14 e sigur?