| Karolina05 a întrebat:

Cum credeti ar fi bine sa ii dau prietenului meu o pernuta pe care scrie din toata inima sau te iubesc? Sau nu cam merge asa cadou pentru baieti?

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Eu nu i-as cumpara asta.
Dau bani pe ceva inutil, cliseic, care nici nu prea se potriveste in camera.
I-as lua o pernuta daca ar fi ceva mai stilat, nu rosu, ar avea un citat inspirat pe ea.

Asa... ceva sa ii foloseasca. Ceva modern, ceva ce stiu ca vrea, etc.
happy

| Doηηa a răspuns:

Nu.

| Iuliiaa a răspuns:

Daca este foarte, foarte romantic, apreciaza. dar nu prea cred... daca esti de mult timp cu el i-ai, tot asa, un cub cu poze cu voi si vechi si noi. daca nu sunteti de multi timp, i-ai o bratara, un tricou, o esarfa etc. happy

| marry95 a răspuns:

Depinde de baiat laughing pe multi nu prea ii impresioneaza pernutele...adica le gasesc putin nefolositoare dar depinde ce varsta are prietenul tau. Ai putea totusi sa gasesti alt cadou.

| anonimus321 a răspuns:

Eu zic ca va aprecia, iar daca poti sa pui poza cu voi doi ar fi si mai bine daca nu "te iubesc", dar ceva personalizat cu poza voastra ar fi prea frumos!

| bittersweetgirl a răspuns:

Mai bine ii iei o pereche de boxeri si scrii pe ea ceva amuzant ce a zis el. Sau o porecla funny care crezi ca i s-ar potrivi.
Na, uite idee de cadou originalwinking