| Anielad a întrebat:

Ajutati-ma va rog,nu sint hotarita! Vreau sa-i fac un cadou prietenului meu de ziua indragostitilor,m-am gindit sa-i cadonez o pernuta in forma de inima si vreau sa scriu ceva pe ea, dar nu stiu ce? Nu vreau sa fie ceva obisnuit, ceva interesant si in acelasi timp amuzant si de dragoste? idee nu am? va rog un sfat o idee? Dau FUNDITA:**

7 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Un fular cu echipa lui de fotbal favorita suna mult mai bine.

| Alcyon a răspuns:

Nu cred ca-i o idee buna sa-i dai perne in forma de inimoara. Astea-s pentru fete. Ia-i si tu, ceva util: o caciula, o pereche de manusi sau un bilet la un meci.

| Mihaela1964 a răspuns:

Alege alt cadou, pernuta nu-ti va gasi intrebuintare.Breloc personalizat, bricheta, o cana cu un mesaj dragut, o carte.

| Netrider a răspuns:

O perna pentru un baiat?
nu prea merge draguta. fa-i cadou altceva, mai tehnic.

| Anielad explică (pentru Netrider):

Pai e ziua indragostitilor! ce i-as putea darui!?

| Netrider a răspuns (pentru Anielad):

Cati baieti stii tu ca le-ar place sa primeasca o pernuta cadou?
dar daca esti sigura ca asta i-ar place atunci n-am ce sa mai zic.

| MadaMadalina1234 a răspuns:

1. Daca as planta o floare, de fiecare data cand ma gandesc la tine, as merge acum printr-o gradina plina de flori, fara sa ii mai gasesc capatul.

2. Cineva a intrebnat ce ii face pe oameni fericiti. Unii au raspuns ca bogatia, altii – celebritatea. Ma gandeam la asta atunci cand am primut SMS-ul de la tine. Am zambit si am raspuns ca pe mine asta ma face fericit.

3. M- am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunt!

4. Chiar daca am tuse, durere-n gat, frisoane si stari de oboaseala, cu sau fara gripa porcina... dragostea pentru tine ma baga-n boala.
Funda? :*