| CostyCR7 a întrebat:

Cum credeti ca as putea gasi o alta fata, daca doar pe ea o iubesc? Ca s-a despartit de mine

Răspuns Câştigător
| VICTORTPURO a răspuns:

Da, este absolu posibil, odata ce ai terminat cu o domnisoara desigur ca o sa fii intr-o perioada asa mai depresiva, insa cand o sa dai de alta fata care o sa iti fie pe plac, automat nu o sa te mai afecteze gandurile cu fosta iubita, daca te-a parasit fata cu atat mai mult ca nu trebuie sa iti faci probleme, mergi inainte, insa o faza importanta este sa stii motivul din care s-a debarasat ea de tine si sa incerci pe viitor sa eviti acel aspect negative cu o alta fata, e ca si cum iei o lectie si o experienta din acea relatie care a luat sfarsit, deci nu fi trist, fete sunt multe care iti vor aparea in viata, probabil ca acum ai senzatia ca nu o sa mai placi pe nimeni atat de mult ca pe ea, insa nu stau lucrurile chiar asa, o sa vezi si singur peste o perioada de timp, iti urez mult successwinking

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

O sa treci peste pana la urma.
Normal ar fi sa te vindeci de ranile trecutului inainte sa pleci din nou la drum.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt ale vietii valuri. Dupa tren si femei sa nu alergi niciodata, vin altele. Ceea ce ti se pare acum imposibil, o sa fie o vaga amintire peste ceva timp, deoarece timpul le rezolva pe toate, iar uitarea "e scrisa-n legile omenesti".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti alta mai frumoasa ca ea, postezi poze pe Facebook si când vrea sa se impace cu tine o pui sa-ti dea limbi in fund.