| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU:*:* Am fost cu un baiat, dar s-a despartit de mine crying il iubesc la nebunie!crying As face orice pentru el! :X Cum credeti ca as reusi sa il conving ca sa fim din nou impreuna? Daca va ajuta cu ceva...el este zodia LEU si eu sunt FECIOARA. Multumesc :*:*

3 răspunsuri:
| jolidon a răspuns:

Nu trebuie sa convingi pe nimeni de nimic. Atata timp cat nu are un motiv serios pentru care v-ati despartit inseamna ca oricat de dureros ar fi pentru tine, s-a stins flacara lui pentru tine. Si nu are rost sa o reaprinzi incercand sa il convingi. Aranjaza-te si poarta-te provocator fata de el. Zambeste cu subinteles, fii dulce..incearca sa fii ca inainte sa va combinati. De obicei motivul pentru care se despart cuplurile este ca niciunul dintre cei doi nu isi mai da silinta sa ii fie placut celuilalt. Fetele nu se mai aranjaza ca la inceput, baietii nu mai ofera atata atentie la detalii. Eu zic sa fii subtila, nu sa te duci tu la el. Asta daca nu cumva ai facut tu ceva care l-a suparat foarte tare si pentru care v-ati despartit. Ia pune-ti un pic mintea la dispozitie si armele de seductie. Toate fetele au asa ceva. Puncte forte. Tu acum stii ce ii place lui la tine. Nu iti trebuie niciun sfat.

| Elena1994 a răspuns:

Pai depinde si de ce s-a despartit de tine.Oricum..pai spune-i in fata ca inca mai simti ceva pentru el..ca inca il iubesc si daca, chiar tine la tine si te iubescte si el se va intoarce la tine.O alta varianta ar fi sa il faci gelos cu altcineva dar nu te asigur ca va functiona.Doar spune lucrurile pe fata. Poti de exemplu intr-un loc public daca esti cu el sa strigi tare tare ca il iubesti si atunci poate isi va da seama ca, chiar asa este.Succes!:*happy

| WhiteCat645 a răspuns:

Trebuie sa analizezi situatia( de ce a facut aceasta alegere), sa te gandesti cine e vinovat, si, sa incerci sa rezolvi problema. AM un site f. bun pentru zodii: www.eAstrolog.ro. Sper sa te ajute! Funda?:o3