| nastita a întrebat:

Cum credeti cit timp poate rezista o femeie fara a avea relatii sexuale?

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca, psihologic, femeile nu au nevoie asa de mare de asta cat au barbatii. Dar fizic, barbatii nu au nevoie asa de mare de asta cat au femeile. thinking
Si mai cred si ca se poate trece peste prgul psihologic, dar ca foarte putini o fac.

| Азбука a răspuns:

Pana la urmatorul contact.

| nicol20 a răspuns:

Foarte mult din propria mea experienta acum nu stiu depinde de femeie

| deea40 a răspuns:

Pai prietena mea din ianuarie pana acum nu a imi facut sex deci asteapta de ecva timp... 7 luni... app 8

| 80Cris a răspuns:

O viata!

| claudiea79 a răspuns:

Cit vrea ea. pina gaseste pe cineva sa o iubeasca si sa il iubeasca

| Lol_1641 a răspuns:

Pai tu cat rezisti?hee hee Cred ca oricum mai mult decat un barbat "asa spun ele"...

| © E m i ℓ y a răspuns:

Cu siguranta mai mult decat barbatii.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat vrea ea.