| xt a întrebat:

Cat timp poate rezista o femeie de 25 de ani fara sex?

40 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O viata intreaga. Depinde cat de puternic e motivul abstinentei.

| elena a răspuns:

Este calugarita.

| SweetCandy a răspuns:

Ehe...mult si bine...rolling on the floorrolling on the floorda de ce vrei sa ii faci asa ceva?
te-a suparat rau, nu?laughing

auran
| auran a răspuns:

Femeia are mai multa vointa... uneori se poate si incapatana...

| Psihoyounger a răspuns:

Depinde de fiecare

Psihoyounger

daniela
| daniela a răspuns:

De ce n-ar rezista?

| Encore a răspuns:

O luna maixm laughing

| BlueDreams a răspuns:

Nu stiu imi pare rau, dar daca vrei fa un experiment de genul asta si ne spui si noua daca ai reusit si catrolling on the floorrolling on the floor

leonardk
| leonardk a răspuns:

Depinde de temperamentul si organismul fiecareia si de cat de des a fost obisnuita sa faca sex pana la varsta asta. Exista femei care nu rezista nici macar o zi si femei care pot rezista toata viata. Oricum eu cred ca abstinenta nu este o solutie si categoric, in timp dauneaza sanatatii.

| snepy a răspuns:

Poate sa reziste cat timp e nevoie, dar de ce sa nu faca?

| DMV a răspuns:

Poate rezista oricat. De la o vreme se acomodeaza cu frustrarea.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

O ora=)

| domidoc a răspuns:

Toata viata.

| ina a răspuns:

O viata.Depinde de femeiehee hee

| dragosh a răspuns:

Moare daca nu face sexlaughing

| Abcfunny a răspuns:

Mult timpwinking

| Abcfunny a răspuns:

Mult timp winking

| jedi_7867 a răspuns:

Maxim 1 an, apoi implineste 26 si se schimba datele problemei.

| deea_5245 a răspuns:

Cunosc persoane de varsta asta care n-au facut sex timp d 1-2 ani... deic s epoate dka se vrealaughing

| margaritar a răspuns:

Cat vrea ea

| margaritar a răspuns:

Eu rezist de 3 aniwinking

| SMTHING a răspuns:

Item ina bv

| kenzo a răspuns:

Conteaza foarte mult si trecutul acesteia. Nu iti imagina ca toate fetele dupa o anumita varsta sunt inebunite dupa sex si vor sa o faca de la prima intalnire.

| eu_3271 a răspuns:

@jedi laughing corect

| monycutz a răspuns:

Asta depinde de persoana in cauza, eu cel putin nu pot rezista mai mult de-o saptamana laughing

| xt explică:

Nu cred ca o tipa moare daca nu face sex. Nimeni nu moare. E greu, dar se poate. Doar ca eu nu sunt obisnuit sa treaca vreo 3 luni fara, cum au trecut acum si nah, intrebarea e legitima, ca daca ea vrea sa stea fara 1 an e cam nasol, nu?

| lulu_2700 a răspuns:

Depinde de femeie logic. Eu rezist asa de 5 luni, asta pentru ca suntem departe unul de altul, dar si cand vom fii iar impreuna sa vedem cat rezista el... IN PAT laughing

| little_miss_sunshine a răspuns:

Oricat.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 luna maxim,, anonimul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare acum. Si de trecutul ei sexual. Insa uneori femeile au probleme emotionale din cauza lipsei sexului. Nu putine au fost cazurile cand au avut nevoie de ajutor specializat. pup