| justHISgirl a întrebat:

Credeti ca exista prietenie intre fete,adica asa adevarata, de incredere?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Da, exista, insa in opinia mea, mai rar decat in cazul baietilor.
Rar se intampla ca atunci cand doi barbati se injura, ei sa vorbeasca serios.
Si mai rar se intampla ca atunci cand doua femei se complimeanteaza, sa vorbeasca serios.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Exista dar pana cand apare un baiat si strica tot

| AnaBejenaru a răspuns:

Depinde,totul se schimba cu timpul.Am o prietena foarte buna, la care tin foarte mult pentru ca e acolo mereu pentru mine, dar cine stie cat o sa dureze prietenia astabig grin.Toate vin si apoi se duc asa cum au venitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista. Eu stiu doua cazuri care dureaza de 30 de ani. Si nu exista suspiciuni, dubii, nimic. E prietenie adevarata.

| Ƨirenia a răspuns:

Da, sigur.
Eu ma aflu intr-o astfel de pretenie.

| MihaelaMiikii a răspuns:

Exista happy si eu am o prietena buna, foarte buna :X si pentru a castiga o prietena adevarata, sau pentru a putea ''beneficia'' de aceeasta prietenie trebuie sa fie SINCERITATE SI INCREDERE :X zic, eu :*

| PufoshenienexT a răspuns:

Da de ce nu

| Kh3sha a răspuns:

Da, exista. Pana cand apare un baiat de care ii place si ei laughing