| franck2222 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata care nu ma place?

9 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai dacă nu te place n'ai ce face dom'le

| georgiana a răspuns:

Dragoste cu sila nu se face, daca ai incercat de multe ori si fata ezita, lasa-o in pace.Probabil sunt multe alte fete dornice sa te cunoasca.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu poti. Daca nu te place, punct. Dragoste cu de-a sila nu se face.winking

| Deny_8368 a răspuns:

Incearca sa te porti frumos cu ea, incearca sa o ajuti ...invit-o in oras...:* succes

| pacman a răspuns:

Iti spun ceva! asta e cel putin valabil pentru mine big grin : cine nu ma vrea...nu ma merita!winking

| razvanutzu a răspuns:

Cand afli sa imi zici si mie laughing ca ma confrunt cu aceeasi problemahee hee dar noi am mai stat 3 ani impreuna chatterboxhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E singura fata din zona? Ce rost are sa te zbati cind poate sint altele care te plac si poate nu le observi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma o sa fii cu ea iti trebuie doar increderea in tine nu ii demonstra cat de macho esti putine pun' botu' la asta... arata-i ca sunteti perfecti si exprimate corectbig grin totul va fi bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iao cu vrajeli ce faci iubito mai ma iubesti eu te iubesc etc sau zi poezia asta stau la geam privind o stea si te astept iubirea mea si oftez oftez chipul tau mil imaginez