| emrys369 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata care nu ma place?

23 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cum să fii cu o fată pe aceeași frecvență dacă ea și te place?
Dragostea cu sila nu se face!
Pa, pa.

| JustDeedee a răspuns:

Fa ce-i place si ei, afla ce hobby-uri are, incearca sa te faci remarcat, dar nici nesimtit.

Răspuns utilizator avertizat
| FemeiaPisică a răspuns:

Dragostea cu sila nu se poate!

| drogh a răspuns:

Te străduieşti!
Cu vorbe, cu flori, cu fapte.
Dă-te bine pe lângă ea! Sâcâi-o puţin, n-o lăsa în pace.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Ii cumperi niste lalele rosii si ii spui:sti, eu te plac.O sa te placa.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violeaz-o

| Mikhtarian a răspuns:

Daca nu e de la Dumnezeu, n-ai cum, renunta.
Impartaseste-ti sentimentele cu cineva care stie sa aprecieze.

| sensualus a răspuns:

Vezi intai de ce nu e atrasa de tine

| Ironicnαme a răspuns:

Tortureaz-o până spune ''Da, te plac.''

| MEIALI a răspuns:

Nu poti, daca ea chiar nu te suporta.

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare, sa nu te astepti sa te placa din prima! Cel mai frumos mod de a o cuceri este de ai luat un buchet de flori cu un mesaj deasupra.Cadourile de genul asta mie mi se par foarte romantice.

| Krokodil a răspuns:

Daca tu o placi si ea nu te place.thinking e simplu.
VIOLEAZ`O!

| KnowEverything a răspuns:

Cu replici de agatat laughing

| Melany8 a răspuns:

Curtea-zo conduo pînă acasă dăruiește-i flori

| XperimentX a răspuns:

Apropiete de ea...gen prieteni, apoi o ajuti...o impresionezi, ii faci cadouriwinking

| Elena00100 a răspuns:

Daca nu te place nu ii poti schimba sentimentele fata de tine.

| RalucaAlina11 a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu ea. Poate va ajunge sa te placa. Funda?

| NickyDawn a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu ea. Poate va ajunge sa te placa. Daca nu, treci peste big grin.

| arianaarya a răspuns:

~♥~ Buna! In primul rand fii tu insuti! Nu incerca sa te schimbi doar ca sa te placa cineva, asta ar fi cea mai mare prostie ce ai putea sa o faci. Daca e sa te placa atunci trebuie sa te placa pentru ceea ce esti happy daca nu inseamna ca nu te meritawinking
~♥~ In al doilea rand cu rabdare.Fii alaturi de ea in primul rand devinai prieten deoarece de la prietenie la iubire e un singur pasa si ca sa poti tine la cineva inainte sa iti fie iubit/a trebuie sa iti fie prieten.Arata.i ca tii la ea, arata.i ca tu meriti sa te placa asta isi doreste o fata cel mai mult
~♥~ Sper ca te.am ajutat bafta happy

| Ericav_Andrei_1994 a răspuns:

Daca nu te place cam greu... nu prea ai sanse ori te lasi batut ori continui, dar cam greu sa ajungi la inima ei, daca ii esti simpatic poti sa profiti atunci cand o sa fie ea vulnerabila. Nu ma refer la monul urat sa profiti, vorba vine. Succes