| incredereainvinge a întrebat:

Cum cuceresti un baiat care nu te baga in seama sad!

Răspuns Câştigător
| Nu a răspuns:

Deci, astia / astea 3 de mai sus, care au scris, evident ca probabil au maxim 14 anisori.
Ba fratilor / surorilor, daca baiatu' ala nu o baga in seama, nu inseamna ca nu o place, ci poate e prea timid, sau nu iese ea in evidenta cu ceva. Nu mai vorbiti aiureli, ca aveti niste pareri pe care vi le-as arunca in cap.
@ Intrebare: Incearca sa iesi in evidenta, cauta pretexte sa-i vorbesti. Sau mai pe scurt: incearca! Eu cred ca stiai raspunsul fara sa trebuiasca sa pui o intrebare aici. Nu exista vreo "tehnica speciala", cum cred majoritatea. Tot ce poti sa faci e sa incerci, poate iti iese, poate nu, tragi niste concluzii si mergi mai departe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nu):

"@Intrebare" poate ai vrut sa scrii raspuns

| Nu a răspuns (pentru anonim_4396):

@ Intrebare = Textul urmator are ca receptor cel care a pus INTREBAREA.
Nu pot sa raspund la raspunsul pe care vreau sa-l dau intrebarii. Stai jos, ai 3.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nu):

doar 3?

| Theuta a răspuns (pentru Nu):

laughing)))))) hahahahhh

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Poate e doar timid si nu aveti lucruri in comun sau nu stiti ca aveti lucruri in comun. e posibil sa nu te placa. uita-te si tu la privirea lui fa primul pasa si intreaba-l ceva...

| Purec a răspuns:

Foarte simplu ce e asa greu, iti trimit mesaj privat imediat si iti zic in detaliu

| neutrino a răspuns:

Nu te baga in seama, inseamna ca nu te place. Ce sa mai cuceresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta-ti trebuie, sa-i arati ca il placi :-W
Cred ca individul a vazut ca ti se scurg ochii dupa el si din cauza asta te respinge, in cazul in care i-ai aratat ca esti indragostita de el devii automat "sclava" lui si o sa faca din tine orice pofteste, nu ne dai detalii in e priveste varsta voastra, de unde il cunosti, daca el este intr-o relatie, dac tu esti intr-o relatie, revino cu ceva detalii ca sa te puteam ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te baga in seama, inseamna ca nu stie probabil inca de existenta ta.Sau daca stie, nu are motiv de ce sa te bage in seama, daca nu te cunoaste.Sunt intr-o situatie aseamanatoare. Exista posibilitatea sa fie timid, sau pur si simplu sa nu te placa. Daca chiar iti place de el asa de mult, baga-te tu in seama cu el si vezi cum iti raspunde, daca e rece inseamna ca nu are vreun gand in legatura cu tine. Sper ca te-am ajutat.Pwp:*

| December a răspuns:

Pai nu te chinui sa-l cuceresti. Il lasi in pace laughing. Daca nu te baga in seama ce mai vrei tu sa cuceresti?

| sinceritatea a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa vorbesti cu el sa va cunoasteti mai bine apoi el isi va da seama singur ca te place si va regreta ca de ce nu tea bagat in seama acest timp

| Ghinescu_Andreea_1994 a răspuns:

Nu trebuie sa-l cuceresti ci doar sa te cuplezi cu unu mai bun decat el si sa fie prieten cu acel individ ca sa vada ce a pierdut.......si va veni in 4 labe la tn.......eu asa am facut si a mers;-) mult succes;-)