| johnyxus a întrebat:

Cum naiba sa cuceresti o fata care nu prea te baga in seama?

Răspuns Câştigător
| bubblemiss a răspuns:

Afla ce-i place ei si incearca sa te apropii de ea...baga-te in seama, dar nu ca un prost! ok? Bafta!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Baga-te tata in vorba cu ea daca te place sau te simpatizeaza o sa vb cu tine daca nu o sa-ti intoarca spatele.

| k_7073 a răspuns:

Incearca sindromul stockholm, la mine a functionat

| imitatiedeom a răspuns:

Asteapta un party sa se imbete, si te bagi atunci in seama, dar vezi ca s-ar putea sa profiti de ea, ceea ce nu este indicat.

| Razvan193 a răspuns:

Daca nu ii place de tine, nu prea ai cum, dar incearca daca esti mai timid sa fi mai tare in gura cum s-ar zice si sa vorbesti cu ea!

| Ionel_Ionel_Nadre_1983 a răspuns:

Vorbesti cu cineva cunoscut ei, de preferat sa fie si prieten cu tine sa te prezinte.
Daca nu ii place de tine, let her. She is not the last girl in the world. (nu e ultima fata din lume)