| anonim_4396 a întrebat:

Cum de un barbat nu poate rezista de mai mult de 20 de minute facand dragoste?

Răspuns Câştigător
| dicualex a răspuns:

Pentru ca noi simtim placere mult mai mare cand facem "Dragoste", ma rog, ne excitam mult mai repede si atunci cand placerea este mai mare cu atat ajungem la orgasm mai repede., poate da candva un rasp mai bunlaughing

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca nu s-a mai masturbat de mult timp, daca isi face o manuela ai sa vezi cum rezista si peste 30 de minute asa am patit eu.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Bey,nu stiu cu cati te-ai culcat tu sau ce reviste citesti, ce ti-a povestit vecina de la 2 sau Coana Leana, dar afirmatia ta e total gresita.

Barbatii rezista si mai mult de 20 de minute, ca nu au limita de timp programata genetic.

| Elwira a răspuns:

Pentru ca...sunteti obsedatithinking

| unknownn a răspuns:

Pai ori le vine orgasmul mai repede(se excita mai tare daca zbieri) ori tu stai ca lenesa si nici nu misti

| Giyaa a răspuns:

Asta incerc sa inteleg si euthinking