| aleza21 a întrebat:

Cat poate rezista un barbat fara sa faca dragoste cu iubita lui?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Dacă e gay sau impotent poate rezista şi o viaţă.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cat vrea el.

| Razvan a răspuns:

Depinde. Daca nu mai functioneaza RedTube-ul si toate revistele Playboy sunt vandute atunci e vai de ellaughing

NOname
| NOname a răspuns:

Atat cat vrea. Totul depinde doar de el. Mai ales, ca poate sa-si satisfaca si singur nevoile fiziologice.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu cred ca prea mult...mai ales ca in ziua de azi majoritatea baietilor se gandesc numai la sex.

| thereforyou a răspuns:

Doar nu crezi ca e un raspuns exact. 12 zile, 4 ore si 17 minute, apoi se transforma.

| MariusPopa a răspuns:

Aleza21 destul de mult.

| MariusPopa a răspuns:

Sau poate rezista pana atunci cand iubita lui se va da la el. Iar daca este vorba de tine si el se tine mare. ti-asi da un sfat.
Imbracate frumos, aranjeaza`te dati intalnire cu el ...incearca sa il seduci. fa`l sa numai reziste in clipa aia si sa isi doreasca sa faca dragoste cu tine... dar excital tare rau happy si cand simti ca numai rezista si te doreste din toata inima aminteste`ti brusc ca ai ceva important de facut ce nu suporta amanare si trebuie sa pleci urgent.
Poate asta o sa il invete minte.laughing
Bafta.si sa imi zici cum a iesit.

| Georgyk_9316 a răspuns:

Daca isi iubeste iubita poate rezista mult timp

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Sincer nu prea mult.Pentru ca unii barbati se gandesc numai la asta (numai la prostii)

| babydolldeea a răspuns:

Sunt fata dar totusi imi dau seama ca este foarte greau dar mereu poti sa apelezi la cele 2 amante stanga si dreapta daca ma intelegi laughing

| ERMO a răspuns:

Sincer sa fiu daca e satul de atata dragoste poate sta fara ea si 1 an.
Mdea daca a facut-o de 2 3 ori in viatalaughing ii urez succes ca nu o sa reziste mai mult de 5-6 zilelaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana le ies bale si alearga turbat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult! Daca face dragoste cu o alta.