| kolitza92 a întrebat:

Cum decurge de fapt raportul sexual? Care pozitie este cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Un raport sexual decurge in functie de experientza, dorinta si placerea ambiilor parteneri. Daca intre cei doi exista sentimente puternice, totul e mai mult decat minunat.Sexul e un lucru important atat timp cat il faci cu cap si pui si sufletul in ceea ce faci.
Cat despre pozitia cea mai buna...descoperiti impreuna ceea ce va face placere, si cum v-a simtiti cel mai bine.Succes

2 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Acea pozitie care va face placere la amandoi. Sunt "fara numar"hee hee

| ATB a răspuns:

Nu prea inteleg prima intrebare nu stiu daca ai postat anterior dar daca te referi la cum decurge un raport sexual toate sunt la fel dar toate sunt diferite... in toate fetele sunt penetrate de penisul baiatului. depinde ce ingrediente mai pui pasiune, dragoste, romantism, ceva pervers sau salbatic, depinde ce te incita si ce iti face placere. cat despre pozitie nu exista una sa fie cea mai buna pentru toata lumea si difera pentru parteneri sau nu neaparat. Un exemplu concret mie imi place cand partenera sta in pozitia "capra" iar ei ii place sa stea intinsa pe burta iar eu deasupra ei. Multe persoane multe pozitii. pozitia cea mai buna e aia care iti place tie cel mai mult.incearca mai multe daca ai partenera/ul deschis si alege-o. bafta