| Nococoron a întrebat:

Care este cea mai bună poziție prin care se poate consuma un act sexual?

Răspuns Câştigător
| GheNsS a răspuns:

Pozitia lotus

16 răspunsuri:
| Bogdan1212 a răspuns:

Capra deoarece simti amandoi conecsionile sexuale si simtitti cum ajunge in adanc si la baieti cum se scufunda in...

| RetardedRacoons a răspuns:

Capra, cea mai potrivita pozitie pentru surprise buttsex.

| Cosmotel a răspuns:

Pe la spate, pe la spate, asa vor fetele toate smug

| MissDyDee a răspuns:

Daca nu e/esti virgina atunci deasupra. daca e/esti virgina atunci clasic misionarhappy

| Silviu591 a răspuns (pentru MissDyDee):

Imi poti explica si mie ce-ai vrut sa subliniezi prin slash-urile alea? adevarul e ca iti trebuie cap sa le folosesti. happy

| MissDyDee a răspuns (pentru Silviu591):

Draga eu nu stiu ce sex e persoana care a pus intrebarea daca e femeie sau barbat..si ca sa evit confuziile am folosit slah-uri nu cred ca e cazu sa ma inveti tu cum sa le foloseschappy!

| MissDyDee a răspuns (pentru Silviu591):

De unde sa stiu ca ala are 27 de ani si e virgin? nu citesc in stelehappy

| MissDyDee a răspuns (pentru MissDyDee):

Slash-uri*

| costellodonatz a răspuns:

Tu pe canapea, uitandu-te la tv, iar ea in camera alaturata, uitandu-se la telenovele.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru costellodonatz):

Omu vrea sa faca sex nu sa se insoare.

| Haze a răspuns:

Mama iedului laughing

| Original1992 a răspuns:

De regula cea mai folosita estea cea a misionaruluiwinking

| RilaIepur a răspuns:

Misionar. Mie imi place si corp la corp

| Ștefan241 a răspuns:

Pozitia caprei`winking p la spate. laughing baga`i marfa

| ghita1996 a răspuns:

RACOM, in patru labe, mai cracanat

| andreea_6939 a răspuns:

69(pozitia)laughing