| M_5636 a întrebat:

Cum descrieti Fata Perfecta, dar Baiatul Perfect

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sensibil, intr-un fel retras, nu prea vorbaret, sincer, ingrijit, optimist si romantic. day dreaming :*
Ah. Si mai inalthee hee

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu exista asa ceva
Desigur ca daca o luam cu fizicul: ar trebui sa arate ca Brad Pitt si fata ca Angelina, sau cine mai vrei tu.
Dar perfect la suflet nu se poate!

| Dizzydizz a răspuns:

Nu exista, dar pot face o apropiere
Fizic[ma inter mai putin dar totusi]
saten deschis, ochi albastri sau verzi:X

inaltimea 180

nu cer muschi, dar sa arate binetongue ma intelegi tu

comportamentul conteaza cel mai mult
sa imi arate dragostea dar nu prea mult.Mai bine sa ma tina flamand sa il doresc mai multtongue
sa nu cocheteze cu altele
Sa fie gelos dar cu limita
sa nu fumeze sau sa bea

mai sunt altele dar asta in principal:*

dar tu? cu l-ai /ai vedea/o?

| Aia cu cap mare a răspuns:

Cum o zis si ceilalti...nu exista
Da mie mi-ar placea sa fie de treaba, amuzant, tupeist, fain [logiklaughing]
Sh asta ar fi descrierea lui pe scurtbig grin

| Mădălina_2296 a răspuns:

Nimeni nu este perfect!
Perfect este cel/cea pe care iubesti cu adevarat.
Baiatul perfect pentru mine.este cel cu care sunt acum.Ma iubeste.il iubesc.totul este perfect:X

http://www.youtube.com/watch?v=WxVNlZrxqTE

| vinty a răspuns:

Fata perfecta : frumoasa, inteligenta, eleganta ...etc

| onfire93 a răspuns:

Nu exista fata perfecta doar niste standarde dupa care te iei
Fizic:saten deschis(chiar blond) ochi albastri inaltime minim 1. 70tongue
o infatisare placuta adica nici slaba bat nici grasa
Comportament :hmm Sa fie sociabila si sa se potriveasca cu mine adica sa fie mai iubareata sa aiba simtu umorului cam atat big grin Baiatu perfect m-as recomanda pe mine laughing da as fi prea modest asa ca las fetele sa til descrie

| xandra_3994 a răspuns:

NU exista asa ceva(din punctul meu de vederewinking

| M_5636 explică:

Pentru mine baiatul perfect e acel baiat care face o fata sa se simta bine in prezenta lui si se simta in siguranta cu elbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.eu vreau in primul rand sa fie respectuos sa ma respecte, sa fi e dragalash, romantic, vesel, optimist, romantic, tandru, atenti si in primul rand sa se deosebeasca de ceilalti sa aiba ceva e e al lui si e original (pozitiv)