| firstsnow a întrebat:

Pentru fete. descrieti baiatul perfect. o sa ne distram!

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Hai, hai, mai scrieţi că am râs în hohote şi cu excepţia userului "Irina", niciuna n-aţi scris ce vreţi în realitate.
Vă roooog mai scrieţi că e minunat.

| Vizitiul a răspuns:

Fetelor, nu uitati, trebuie sa fiti perfecte inainte de a cere perfectiunerolling on the floor.

| Ирина19 a răspuns:

Frumos...Destept...Bogat

| NickiMinaj a răspuns:

Inteligent, simplu, sincer.
Descrierile fizice stereotipe nu-si au rostul, persoana o percepi cu totul, nu dupa buze / ochi/ whatever.

| Anemona a răspuns:

Baiatul perfect. Saten ochi caprui plete skater 1. 80. sa miroasa frumos sa fie curat ingrijit sa asculte muzica buna sa poarte bratari de cauciuc sa nu fumeze sa stie sa se dea cu placa sa fie asa putin cuceritor cu fetele sa faca glume bune sa asculte guess who si sa mestece guma five b-) laughing)love struck

| viatadecacatt a răspuns:

Sa fie frumos, sa ma respecte, sa fie mai tampit ca mine asalaughing, sa aiba un corp frumos, frezasmug, sa ma iubeasca

| CybeRAthlete a răspuns:

@ totem - genial laughing))
@ drojdier - adevarate iti sunt vorbele...
bafta

| Dmonik a răspuns:

Notar, chirurg, Carlos Slim...batting eyelashes
Doamne, ce oameni, ce suflete minunate!

| Alexa_4801 a răspuns:

Pentru mine baiatul perfectbatting eyelashes cred ca ar trebui sa ma respecte pe mine in primul rand pentru ca in ziua de azi putini baieti ii mai gasesti sa te respecte.sa nu ma insele.sa imi vorbeasca frumos.sa isi maii lase prietenii si sa stea mai mult cu mine. daca am vreo problema sa nu fie d`ala care sa nu se bage pentru mine si eu sa`mi iau bataie!laughing)
Si la partea fizic:d.nu prea ma intereseaza ce zice lumea.conteaza sa imi placa mie.big grin

| Andreea_1745 a răspuns:

Baiatul berfect pentru mine ar fi acela care ma iubeste cu adevarat pentru ce sunt, ma respecta si imi arata ca tine la mine.Sa fie destept, inteligent, sa se comporte frumos cu mine, respectuos, prietenos.
La fizic, brunet, putin mai inalt decat mine, ochi negrii, freza fainabig grin, sa se imbrace frumos, sa miroase a parfum, sa fie ingrijit.

laughingDe fapt acum l-am descris pe prietenul meubig grinbig grinbig grin

| danutssa_2124 a răspuns:

Pai.pentru mine baiatul perfect trebuie sa aiba o personalitate cat de cat...frumusel...Respectuos,Sanu ma insele, si km tot ce a zis Alexa

| timeea7 a răspuns:

day dreaming

Brunet, inalt, corp bine facut=p~ laughing

sa fie simpatic, cu simtul umorului, atent(cu mine)

sa ma iubeasca

sa nu minta, sa nu inselelaughing)

sa fie ingrijitthinking

cam atatbig grin

| bb_3126 a răspuns:

Asta da intrebare buna...
Se zice ca nimeni nu atinge peerfectiunea dar cel putin sa fie imprejurul eilaughing
Deci.sa fie iubitor, dulce, sa stie sa-mi acorde locul cuvenit, nu aspir la ruperea de tovarasii lui dar cel putin atunci cand e vba de mine sa se desprinda de ei.partial:d...in ceea ce priveste aspectul fizic. e de ajuns sa-mi placa miebig grin, iar cu privire la situatia materiala chiar e cel mai insignifianttt detaliu. AAAAA, sh sa fie curattttt laughing) asta e primordial. Nu cer multelaughing)

| totem a răspuns:

Cauta-ma. o sa ma descrii chiar tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul perfect:adbomenul si buzee lui taylor lautner, nasul lui brad pitt ochii lui ian somerhalder si mai gasiti voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa fie langa tine atunci cand ai nevoie, sa nu conteze pentru el ce zic alti despre tine, sa fie dragut la infatisarehee hee inteligenthappysi nu stiu,, daca si bogat(daca le are pe cele din fata, ma lipsesc de bogatie si btw sa te iubeasca enorm si sa te faca fericita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo as vrea sa fie inalt gen 1. 75 sa aiba freza marfa de aia de da din cap laughing ochii verzi sa poarte pantaloni skinny tricouri caraghiaose nu da-lea DOLCE GABANA VERSSACE laughing si cel mai important sa poarte CONVERSI SI BRATARI CU NODURI(IMPLETITE)laughinglove struck

| firstsnow explică:

Mai aveti de lucru. eu as fi vrut sa-l descrieti din punct de vedere fizic.ascultati-ma pe mine: la psihic: sa ma iubeasca NUMAI pe mine, sa ma respecte, sa ma ajute, sa nu stea nu mai cu prietenii lui, sa fie destept, bogat, sa-mi vorbeasca frumos, sa asculte muzica buna, sa nu ma insele, sa nu bea, sa nu fumeze, sa nu fie timid... si lista poate continua. dar banuiesc ca toate fetele vor cam acelasi lucru. si acum la fizic unde fiecare vrea altceva: sa fie brunet, sa aiba ochii labastrii, sa nu fie nici prea gras da nici prea slab, sa se imbrace bine.